Referencie

Veľmi rád vyjadrujem spokojnosť so službami Vašej realitnej kancelárie AstonReal - od prvej chvíle sa o mňa starali a vysvetlil mi kompletný postup. Taktiež pozitívne ohodnocujem Vášho konateľa p. Astaloša, ktorý mi veľmi ochotne všetko vysvetlil a tak prevod nehnuteľnosti bol bez stresu. Ďakujem. 

    

Chcem sa veľmi pekne poďakovať realitnej maklérke p. Močarníkovej z realitnej kancelárií AstonReal. Pomohla mi s predajom nehnuteľnosti aj so všetkými náležitostami spojenými s predajom. Obchod bol na začiatku komplikovaný, ale nakoniec to dopadlo všetko veľmi dobre. Ďakujem za krásny darček - veľmi ma potešil :) Nech sa Vám darí. 

    

Som veľmi rada, že pri kúpe nehnuteľnosti som spolupracovala práve s ASTON REAL. Všetko prebehlo rýchlo, bezpečne a bez problémov. Som veľmi spokojná s p. Andrejcovou - realitnou maklérkou, ktorej som veľmi vďačná za všetok čas. Nemala som žiadne starosti s behaním a hľadaním, čo všetko ešte musím vybaviť. Pani Andrejcová mi presne vysvetlila, čo ešte treba a všetko riešila somnou, lepšie povedané z väčšej časti zamňa. Objasnila mi veci, ktorým som vôbec nerozumela. Kúpa nehnuteľnosti s ňou bola hračka. Jej vystupovanie je veľmi prirodzené a príjemné. Som nadmieru spokojná. Ďakujem ❤️

    

Máme pozitívne skúsenosti s p. Jánošovou z realitnej kancelárií AstonReal. Profesionálny prístup, veľmi dobrá komunikácia a spolupráca. Bez pani Jánošovej, by sme ešte doteraz riešili a hľadali nehnuteľnosť. Určite odporúčam. Veľa zdaru do ďalších rokov.

    

Chcem sa úprimne poďakovať p. Čánimu za jeho obetavú prácu a profesionálny prístup ku klientom. Ďakujem v mene celej mojej rodiny, ktorá sa rozhodla splniť si svoj sen o bývaní kúpou domčeka. Od prvého telefonátu s maklérom, až po podpísanie zmlúv a odovzdanie nehnuteľnosti stál pri nás, bol dostupný 24 hodín denne, kedykoľvek odpovedal na naše otázky (podotýkam aj v neskorých večerných hodinách, nakoľko rodinná rada práve vtedy zasadala) - jednoducho, vždy si našiel čas a venoval sa nám. Jeho individuálnym prístupom si získal nielen moju dôveru, ale i sympatie celej rodiny. Týmto spôsobom vzdávam hold Vašej práci a poslaniu, želám Vám iba spokojných klientov a šťastnú ruku pri výbere svojich zamestnancov, ktorí budú šíriť excelentné meno realitnej kancelárie AstonReal, tak ako p. Čáni, ktorý vstúpil do našich životov a prostredníctvom ktorého sme sa posunuli opäť ďalej. Ďakujeme :) 

    

Som Ukrajinka a nedávno som sa presťahovala na Slovensko. Pri kúpe bytu som sa rozhodla pre Saskiu Karmanovú z realitnej kancelárií AstonReal. Bola som príjemne prekvapená jej znalosťou angličtiny. V krátkom čase som dostal miesto v najlepšej oblasti a za primeranú cenu. Nemala som problémy s registráciou dokumentov, p. Karmanová mi pomohla vyriešiť všetky potrebné náležitosti, týkajúce sa kúpy. Chcem vyjadriť svoju vďačnosť a určite odporúčam ďalším zákazníkom.

    

Chcela by som sa poďakovať realitnej maklérke - p. Šípkovskej z realitnej kancelárií AstonReal za jej profesionálny a milý prístup pri predaji bytu v Banskej Bystrici. Ďakujem.

    

Rád by som sa poďakoval Vašej realitej kancelárii AstonReal a najmä Vášmu realitnému maklérovi p. Baďovi aj s manželkou, za profesionálne a rýchle sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Sprostredkovanie predaja, ako aj informovanosť predávajúceho aj kupujúceho o priebehu celej transakcie, kontaktovania s kupujúcim a celou administratívou prebehlo bez najmenších problémov a s vysokou odbornosťou. Myslím, že p. Baďo aj s pani manželkou sú realitní makléri na vysokej úrovni, čomu zodpovedal aj prístup ku mne, ako klientovi. Ešte raz ďakujem.

     

Realitná maklérka p. Andrejcová z realitnej kancelárií AstonReal bola dôsledná, výborne sa s ňou komunikovalo. O každom kroku sme boli včas informovaní. Venovala nám dostatočnú starostlivosť a v každej situácii vhodne poradila a pomohla. Jej postoj a prácu môžeme len pochváliť. 

    

Chcela by som vyjadriť spokojnosť za sprostredkovanie predaja môjho bytu realitnej kancelárii AstonReal. Všetko prebehlo podľa mojich očakávaní. Zmluvu s RK AstonReal som žiadala doplniť o určité informácie, pán Astaloš ma v tomto smere kontaktoval a obratom mi bol zaslaný dodatok k zmluve. Maklér pán Čáni ma od začiatku o celom procese predaja sám informoval, nemusela som sa dožadovať žiadnych informácii. Takúto aktivitu a spoluprácu oceňujem a realitnú kanceláriu odporúčam. Ďakujem a prajem veľa osobných a pracovných úspechov.

    

Keďže ste nás oslovili a žiadate nás o hodnotenie Vašej RK AstonReal a Vašej realitnej maklérky p. Vozatárovej, tak sa radi s Vami podelíme o naše skúsenosti. P. Vozatárová je...ťažko sa mi hľadajú slova ako by som ju opísal. Je to človek na správnom mieste. Je absolútna profesionálka, empatická, čo sa v dnešnej dobe skoro nenájde. Ochotná odpovedať a pomôcť v akejkoľvek dobe. S jej službami sme boli maximálne spokojní a preto sme sa rozhodli poveriť ju s predajom ďalšej nehnuteľnosti, ktorú vlastníme. Takže prajeme jej, aby naďalej ostala takou aká je. V budúcnosti ju budeme odporúčať každému nášmu známemu, ak sa rozhodne pre kúpu alebo predaj nehnuteľnosti. A Vám ako majiteľovi RK AstonReal prajeme veľa úspechov pri výbere ďalšich realitných maklérov podobných ako je p. Vozatárová. Ďakujeme.

    

P. Topoliová - výborný realitný maklér na profesionálnej úrovni. Určite, ak by som niečo predával alebo kupoval, tak sa znova obrátim na služby realitnej kancelárií AstonReal. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému túto maklérku !

    

Na pána Baďa z realitnej kancelárií AstonReal mám kladné hodnotenie. Je to šikovný pán, ktorý dodrží, čo sľúbi a sľúbi, čo reálne dokáže dodržať. Dokonca nám pomohol na katastri niektoré veci vybaviť promptnejšie. Boli sme s ním spokojní a odporúčame jeho služby aj ďalším klientom. Ďakujeme.

    

Veľmi pekne chcem poďakovať realitnej kancelárií AstonReal za pomoc pri hľadaní môjho bytu a za sprostredkovanie kúpy. Ďakujem hlavne p. Čánimu, ktorý sa o všetko postaral, vybavil mi perfektnú cenu a vždy bol na telefóne. Ak budem v budúcnosti kupovať domček tak len cez AstonReal. Ďakujem a veľa spokojných klientov želám.

    

S prácou realitného makléra pána Linkescha z realitnej kancelárie AstonReal sme boli maximálne spokojní. Bol seriózny a spoľahlivý rovnako ako aj realitná maklérka pani Topoliová. Ďakujeme.

    

S prácou a prístupom p. Baďa sme boli veľmi spokojní. Bezproblémová spolupráca, ktorá sa prejavila najmä jeho profesionálnym prístupom. Vecné a promptné riešenie, ktoré zabezpečilo plynulý predaj domu bez zbytočných prieťahov. Celkovo pozitívne hodnotíme jeho prístup, čo sa týka serióznosti, ústretovosti, dochvíľnosti a flexibility. Ďakujeme realitnej kancelárií AstonReal.

    

Sme radi, že sme sa rozhodli práve pre Vašu realitnú kanceláriu AstonReal, pri tomto dôležitom kroku. Služby RK ako aj prácu p. Čániho hodnotíme na výbornú a kobmináciu RK AstonReal + makléra p. Čániho odporúčame. Priebeh procesu bol hladký (predaj + kúpa nehnuteľnosti) vďaka bezodkladnému riešeniu našich požiadaviek a promptnej komunikácie. Ak v budúcnosti budeme riešiť kúpu/predaj nehnuteľnosti, tak len s AstonReal. Ďakujeme!

    

Nejako to rýchlo zbehlo a nepodarilo sa nám už s Vami stretnúť. Preto sa chcem aspoň touto cestou veľmi pekne poďakovať p. Šipkovskej z realitnej kancelárií AstonReal za profesionálny a hlavne ľudský prístup, vynikajúcu pomoc a ochotu pri predaji nehnuteľnosti. P. Šipkovská vybavila všetky potrebné veci, týkajúce sa predaja. Úprimné Vám želám všetko dobré, nech sa Vám darí ako v práci, tak aj v súkromnom živote. Verím, že budeme mať možnosť sa ešte stretnúť.

    

Ďakujeme Vašej realitnej kancelárií AstonReal - p. Astalošovi za dôveru a ochotu pomôcť pri kúpe a samozrejme p. Čánimu za čas, ktorý nam venoval vždy keď bolo treba a ochotu. Veľmi spokojní. Vrelo budeme odporúčať.

    

S realitným maklérom p. Baďom som bol veľmi spokojný. Urobil všetko tak, že ja som nemal absolútne žiadny stres. Super služby, ušlo to ako po masle. Všade dohodnute stretnutia a pripravené podklady. Nikde sme zbytočne nečakali. Vyjadrujem spokojnosť so službami Vašej realitnej kancelárie AstonReal.

    

My s manželom môžme p. makléra Bc. Čániho hodnotiť len tým najlepším slovom. Spoznali sme ho, keď sme predávali byt na Ľadovni. Teraz nám predal chatu. Vo svojej práci je profesionál. Vážime si u neho hlavne to, že aj na úkor svojej rodiny vo svojom voľnom čase bol ochotný prispôsobiť sa klientom. Pri predaji nehnuteľnosti vie prezentovať nehnuteľnosť.  Jeho vystupovanie je hodnotené z našej  strany kladne, slušné, nemáme  žiadne  výhrady. Práve z našej strany mu patrí veľké ďakujeme. Sme radi, že sme mali možnosť ho spoznať. Vašej RK AstonReal prajeme všetko dobré.

    

Ja som bola s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal veľmi spokojná a taktiež aj s Vašou realitnou maklérkou p. Kerestešovou. Vybavili všetko potrebné čo sa týka predaja pozemku. Konali promtne a profesionálne. Ďakujem Vám. 

    

S prístupom p. Baďa sme veľmi spokojní. Je ústretový, ochotný, nápomocný. Vždy poradí. Jemu samému vždy záležalo na tom, aby sme mali všetko, čo potrebujeme. Nikdy nečakal, kým sa mu ozveme a sám aktívne sa u nás informoval, ako postupujeme s vybavovaním potrebných vecí ohľadom úveru a pod. Zatiaľ neľutujeme. Ďakujeme za služby poskytované Vašou realitnou kanceláriou AstoínReal.

    

Ďakujem za korektnú spoluprácu realitnej kancelárií AstonReal. Predaj nebol jednoduchý, ale preto si cením profesionálne vystupovanie p. Čaniho, ktorý to zvládol veľmi dobre. Proaktívny prístup, dodržanie termínov, flexibilnosť. 

    

S prístupom Vašej realitnej maklérky p. Ciller som bola spokojná. Je milá, ochotná a šíri pozitívnu energiu. Dovolím si tvrdiť, že na úrovni reprezentuje Vašu realitnú kanceláriu. Tiež Vašej realitnej kancelárii AstonReal ďakujem za milú pozornosť a pamiatku, za sekt a poháriky.

      

Ako predávajúci som bol veľmi spokojný so službami realitnej maklérky pani Močarníkovej. Bola veľmi ochotná. Vyjadrujem spokojnoť s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal. Ďakujem 

    

Nedávno sme vďaka Vášmu maklérovi kúpili dom na Podháji. Myslím, že zmena RK p. Čánimu veľmi prospela. Vystupovanie, komunikáciu i odbornosť Vášho makléra hodnotím pozitívne. Bol ochotný kedykoľvek veci vybaviť, konal včas, informoval, keď vznikli nejaké problémy, vždy ochotne dvíhal telefón. Bolo poznať, že táto práca je aj jeho koníčkom. A hodnotné bolo aj to, že po kúpe domu sa zaujímal ako sa nám býva. Ak by sme v budúcnosti riešili nejakú nehnuteľnosť, určite by sme uvažovali aj nad ním a Vašou RK AstonReal. Ďakujeme za šampus a pekné poháre, ktoré sme od Vašej RK AstonReal dostali. Milá pozornosť a aj dobre padla. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a pevné zdravie do nastávajúcich dní.

    

Ďakujem veľmi pekne za možnosť kúpy bytu. Som nadmieru spokojná so službami Vašej realitnej kancelárií AstonReal, taktiež vyjadrujem spokojnosť s pánom Baďom, ktorý je veľmi ochotný a ústretový. Prajem Vám ešte veľa rovnako spokojných zákazníkov! 

    

Chcem sa predkovšetkým poďakovať realitnému maklérovi pánovi Linkeschovi z realitnej kancelárii AstonReal, ktorá má pobočku v Poprade. Ďakujem za Vaše služby spojené s kúpou 3- izbového bytu. Som maximálne spokojný s Vašou pomocou. Určite Vás budem ďalej odporúčať. Ešte raz ďakujem. 

    

S prístupom p. Čániho sme boli veľmi spokojní. Byt sme predali veľmi rýchlo. Pán Čáni sa snažil riešiť problémy spojené s predajom bytu promptne a k spokojnosti oboch strán. Vďaka tejto dobrej skúsenosti budeme Vašu realitnú kanceláriu AstonReal odporúčať aj iným. Ďakujeme. 

    

Sme veľmi spokojní s Vašími službami a so službami spojené s kúpou a predajom nehnuteľnosti. Chcel by som vyzdvihnúť realitného makléra p. Petra Schmidta, ktorý nás mal na starosti. Je to chalan na správnom mieste. Aj keď trošku vznikli nejaké problémi pri predaji našej nehnuteľnosti, nakoniec všetko dopadlo dobre. Pán Astaloš môže byť hrdý na takých maklérov ako je p. Schmidt. Chceli by sme sa Vašej realitnej kancelárií AstonReal a aj p. Schmidtovi poďakovat za všetko, čo ste zatiaľ pre moju rodinu urobili.

    

Pán Baďo je profesionál na pravom mieste. Môžem povedať, že s lepším maklérom som sa ešte nestretol, takže mu dávam to najvyššie hodnotenie. Maximálna spokojnoť s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal ! !

   

Ďakujem Vašej realitnej kancelárií AstonReal s.r.o. a hlavne p. Astalošovi. Oceňujem na ňom hlavne to, že čo povedal, tak to aj nakoniec splnil. A tak celý proces spojený s prevodom bytu bol na jednotku. Určite budem p. Astaloša a jeho realitnú kanceláriu len odporúčať.

    

Bolo nám potešením spolupracovať s Vašou realitnou maklérkou p. Vozatárovou. V jej práci môžeme vyzdvihnúť odbornosť, spoľahlivosť, optimizmus pri riešení každej prekážky, s ktorou sme sa stretli, ochotu komunikovať aj v skorých ranných i neskorých poobedných hodinách. V prípade, že by sme (dúfam, že nie) boli nútení opäť riešiť otázku bývania, určite by sme sa obrátili na p. Michaelu z RK AstonReal. Ďakujeme ešte raz a želáme veľa spokojných klientov.

    

Spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal by som ohodnotil veľmi vysoko. Už pri prvom telefonáte som vedel, že našu nehnuteľnosť bude predávat p. Halbarth. Ochotná, ústretová a milá  nie iba k nám - predávajúcim, ale k obidvom stranám. Maximálne odporúčam.

    

V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať Vašej firme AstonReal s. r. o., prostredníctvom ktorej sme realizovali nákup nehnuteľnosti 2-izbového bytu/apartmánu vo Veľkej Lomnici. Chcem sa osobitne poďakovať v mene mojej rodiny realitnej maklérke Angelike Topoliovej. S jednaním pri kúpe bytu sme boli veľmi spokojní. Pani Topoliová nám bola stále k dispozícii a veľmi nám pomohol jej osobný prístup pri vybavovaní každej dôležitej podrobnosti. Chcem sa poďakovať za jej profesionálne služby, za jej ústretovosť, ochotu a snahu čím skôr a hladko realizovať všetky úlohy spojené so zabezpečením prevodu vlastníctva nehnuteľnosti. S vykonanou prácou od prvotnej prehliadky až po odovzdanie bytu paní Topoliová dokázala skoordinovať  naprosto profesionálne a celý proces prebehol hladko bez chýb. Ešte raz ďakujeme p. Angelike Topoliovej a  firme AstonReal s. r. o., za jej profesionálne služby a určite ju odporučíme prípadným ďalším záujemcom.

    

S p. Baďom vynikajúca spolupráca a spokojnosť. Veľmi rýchle vybavenie právnych a iných záležitostí. Veľká vďaka za seriózny prístup a za kompletné služby realitnej kancelárie AstonReal. Maximálna spokojnosť. 

    

Chcel by som vyjadriť veľkú spokojnosť s Vašou realitnou maklérkou Máriou Ciller. Aj keď som zo začiatku nevedel aký byt presne hľadám, jej osobná angažovanosť, zanietenosť, profesionalita a komunikácia sa postarali o to, že už takmer dva mesiace bývam v krásnom byte a lokalite, ktorá mi vyhovuje po všetkých stránkach. Preto Vašu realitnú kanceláriu AstonReal a Vašu realitnú maklérku môžem len doporučiť ďalším Vaším klientom.

      

Dobrý deň, v nadväznosti na Váš e-mail Vám oznamujem, že so službami realitnej kancelárie AstonReal som spokojná. Hlavne oceňujem časovú flexibilitu p. Schmidta, v spolupráci ktorého všetko prebehlo rýchlo a bez stresu. Ďakujem. 

     

Veľmi rada sa vyjadrím k spolupráci s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal a najmä s pánom Baďom. Všetky záležitosti boli vykonané expresne rýchlo, na nič sme nečakali dlhšie ako bolo dohodnuté a vždy sme boli dostatočne informovaní o aktuálnom priebehu. Pán Baďo nás ešte aj po kúpe domu informoval o všetkých potrebných záležitostiach. Keby som si mala vybrať znova, na koho sa obrátime, opäť by sme sa s mojou polovičkou rozhodli rovnako. Sme im veľmi zaviazaní a slovami sa to ani nedá vyjadriť. Ešte raz veľmi pekne Vám ĎAKUJEME!

    

pani Vozatárovou sme veľmi spokojní - je príjemná, spoľahlivá, ústretová. Aj nabudúce! Odporúčam realitnú kanceláriu AstonReal ! ! ! :) a ďakujem!

   

uplynulých týždňoch som hľadal vhodné priestory pre malý sklad. Hľadanie prebiehalo výlučne online. Objavil som dôveryhodnú ponuku na prenájom a kontaktoval pani Halbarth. Stále vo mne pretrváva veľmi dobrý pocit zo vzájomnej komunikácie a jej profesionálneho prístupu. Oceňujem, že ma informovala o všetkých budúcich krokoch. K mojej spokojnosti odkomunikovala návrhy na zmeny v zmluve a ďalšie požiadavky smerom k prenajímateľovi. Počas celého procesu som nemal pocit, že sa zdržujeme. Medzi prvým telefonátom a podpisom nájomnej zmluvy uplynulo len niekoľko dní. Vážim si, že sme mohli komunikovať aj mimo bežnej pracovnej doby. Za spoluprácu s pani Halbarth a AstonReal dávam 10/10. 

    

P. Baďo z realitnej kancelárií AstonReal nám veľmi pomohol pri predaji domu aj bytu a môžem jeho prístup len pochváliť. U mňa má 5***** hviezdičiek. Ďakujem. 

     

prístupom pána Schmidta sme boli maximálne spokojní. Je flexibilný, rýchly a spoľahlivý. Určite doporučíme ďalej Vašu realitnú kanceláriu AstonReal.

  

Boli sme veľmi spokojný. Pani Vozatárová, ktorá s nami riešila kúpu bytu bola veľmi ochotná, milá, všetky naše otázky aj požiadavky ihneď vyriešila. Boli sme nad mieru spokojný. Určite by sme Vašu realitnú kanceláriu AstonReal odporúčili a do budúcna využili, keby sme potrebovali predávať alebo kupovať nehnuteľnosť. Ďakujeme. 

    

Viacnásobná skúsenosť s p. Baďom z realitnej kancelárií AstonReal. Komplexnosť prístupu zahŕňala aj celú škálu služieb naviac, nemám čo vytknúť. Perfektne zvládnutá práca s klientom a skvelá pomoc pri orientácii v oblasti administratívy spojenej s predajom/nákupom nehnuteľnosti.

    

Čo sa týka celkovej spolupráce s p. Šipkovskou z realitnej kancelárií AstonReal pri predaji nášho bytu, k tomu nemám žiadne výhrady a týmto vyjadrujem spokojnosť v plnej miere a poďakovanie p. Šipkovskej za profesionalitu a promotnosť pri všetkých krokoch predaja. Tak ako sme sa už predtým dohodli, zveríme Vám aj predaj nášho 4i-bytu, kde momentálne bývame.

     

Touto cestou by som sa rád poďakoval Vašej realitnej kancelárií AstonReal, zvlášť p. Xénii Halbarth vyjadril poďakovanie za bezstarostný predaj mojej nehnuteľnosti. Vysoko oceňujem a veľmi si vážim profesionálny a úctivý prístup p. Halbarth. Prajem Vám veľa pracovných úspechov a spokojnosť klientov.

    

S Vašou realitnou kanceláriou AstonReal sme boli veľmi spokojní, predovšetkým vďaka práci p. Baďa, ktorý nám bol nápomocný vo všetkých oblastiach a nadmieru ústretový. Jeho prácu hodnotíme na 10/10 a v prípade ďalšieho záujmu by sme určite opätovne oslovili p. Baďa. Ďakujeme ešte raz.

    

Sme veľmi radi, že práve vďaka Vašej realitnej kancelárií AstonReal sa nám podarilo predať našu nehnuteľnosť a veľké poďakovanie patrí hlavne pani Topoliovej, s ktorou bola spolupráca na vysokej úrovni. Je to veľmi milá a hlavne skúsená realitná maklérka. Vašu realitnú kanceláriu a pani Topoliovú budeme odporúčať aj našim známym. Ďakujeme Vám a hlavne pani Topliovej za jej perfektne odvedenú prácu.

    

prístupom p. Vozatárovej som veľmi spokojný. Pomohla mi s úverovými zmluvami a vybrali sme to najvýhodnejšie. Reagovala pohotovo a rýchlo sme sa dopracovali k úspešnému výsledku. Starostlivosť a poskytovanie informácií bolo nadštandardné. Ak budem v budúcnosti riešiť kúpu alebo predaj bytu/domu, s najväčšou pravdepodobnosťou sa obrátim na p. Vozatárovú, respektíve na Vašu realitnú kanceláriu AstonReal. Ďakujem.

    

pani Jánošovu som bol maximálne spokojný. V budúcnosti sa zase rád obrátim na Vašu realitnú kanceláriu AstonReal.

    

žená RK AstonReal s.r.o. Pre kúpu chalupy som bol rozhodnutý už niekoľko rokov a v ponuke som natrafil na chalupu ponúkanú Vašou realitnou kanceláriou. Musím vysoko kladne ohodnotiť prácu Vášho realitného makléra p. Libora Baďa, ktorý sprostredkoval celý obchod. Ďakujem za jeho profesionálny a ľudský prístup ku klientovi. Z uvedeného dôvodu budem Vašu realitnú kanceláriu určite odporúčať a konkrétne pána Baďa. Ešte raz ďakujem.

   

Vážená realitná kancelária AstonReal, s pani Topoliovou sme boli nad mieru spokojní, veľkou mierou sa zaslúžila o predaj našej nehnuteľností. Prajeme Vám viac takýchto realitných maklérov.

   

Čo sa týka služieb Vašej realitnej kancelárie AstonReal, chcem sa poďakovať menovite pánovi Liborovi Baďovi, ktorý realizoval celý obchod a vďaka jeho profesionalite a milému prístupu celý obchod prebehol veľmi rýchlo, hladko a bez zádrhelov. Pán Baďo si dal záležať, aby každá návšteva kancelárie, alebo úradov  bola zmysluplná a efektívna. Tiež vysoko oceňujem aj podporný servis k predaju nehnuteľnosti , ako bolo odhlásenie elektriky, plyny, vody, katastrálnych záležitostí a pod. Všetky informácie, či už odborne, alebo obchodne, boli podávane načas a zrozumiteľne. Moja spokojnosť vysoko prekročila očakavánia a rád sa podelím s touto skúsenosťou aj s inými ľudmi.

   

Kúpil som byt cez Vašu realitnú kanceláriu Astonreal. Maklér pán Libor Baďo s manželkou, sa doslova profesionálne postarali o celý priebeh ,ako predaja,tak aj kúpy bytu.Aj napriek tomu, že na byte viazli určité ťarchy, postupne a hlavne bezpečne sa právnou formou všetko dotiahlo až po úspešné zavkladovanie nehnuteľnosti na moju osobu. Páčil sa mi svedomitý prístup p.Baďa aj manželky, čo sa týka ochrany ,ako mňa kupujúceho, tak aj predávajúcej osoby.Musím opomenúť aj časovú presnosť stretnutí v kancelárii niekoľko krát. Ani 1 minútu ma nenechali čakať.Boli vždy presný a už skor ma vždy čakali.To sa málokedy dnes vidí. Možem potvrdiť, že manželia Baďovci sú prototypom , ako by mal vyzerať profesionálny realitný maklér.Skutočne tomu rozumejú po právnej stránke.Výborná komunikácia, narábanie s peniazmi,zálohy, doklady, potvrdenia, bankové prevody, toto všetko fungovalo ako vyžaduje legislatíva, proste 100 % istota. Odporúčam každému realitku Astonreal s pobočkou v Ružomberku p.Baďo s manželkou. Dávam feedback 100 % +++++

      

Touto cestou chcem vyjadriť spokojnosť a ústretovosť s realitným maklérom p. Baďom pri sprostredkovaní kúpy nehnuteľnosti. S p. Baďom a im podobným realitným maklérom bude AstonReal na dobrej ceste v raste a úspešnosti Vašej spoločnosti. V budúcnosti určite budem plánovať využiť profesionálne služby realitného makléra p. Baďa.

   

S pani maklérkou Luciou Kerestešovou sa nám spolupracovalo veľmi dobre. Vždy nás informovala o dianí a bola maximálne ústretová. Takisto aj s pánom Astalošom sa spolupracovalo výborne. Veľmi rýchlo a zároveň precízne nám odovzdával všetky potrebné dokumety ku kúpe bytu, a takisto bol ochotný nás vždy včas a presne informovať o potrebných veciach. Ďakujeme AstonRealu za spoluprácu. A určite sme spokojní s jeho službami a odporúčame ho aj ďaľším klientom.

    

S p. Baďom som bola mimoriadne spokojná, až nad mieru! Všetko zariadil čo mal a ja som mala o starosť menej, určite do budúcna pána Baďa a realitku AstonReal doporučím vrele mojim známym. S pozdravom Renáta

    

Veľmi chcem poďakovať p. Astalošovi. Môj byt predal promtne, bez problémov, bol veľmi ochotný pri každom kroku, ktorý som absolvovala pri predaju bytu. Ďakujem a Vašej realitnej kancelárií AstonReal prajem veľa dobrých obchodov

    

S Vašou realitnou maklérkou - pani Vozatárovou z realitnej kancelárií AstonReal som bol spokojný na 100%. Odviedla výbornú robotu. Ďakujem za spoluprácu.

    

S pánom Baďom bola veľmi dobrá spolupráca. Pán Baďo veľmi rýchlo a profesionálne poskytoval informácie a pomoc k vybaveniu dokladov. Maximálna spokojnosť! Želáme pánovi Baďovi aj Vašej RK AstonReal ďalšie úspechy a ďakujeme.

    

Chcem Vám veľmi pekne poďakovat za vynikajúcu spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal pri kúpe nehnuteľnosti. Boli sme veľmi spokojní hlavne s p. Karmanovou. Bola veľmi milá, priateľská, úprimná a stále pripravená pomôcť. Bola na telefóne vždy keď sme ju potrebovali, pripravená zodpovedať akúkoľvek otázku. Veľmi veľmi veľká spokojnosť a vďačnosť z našej strany.

    

S pani Vozatárovou som bola maximálne spokojná. Ja som nemala žiadne problémy, všetko vybavila, ja som iba podpisovala, ak bolo treba. Ak by som ešte niekedy mala využívať služby realitky, určite by som sa obrátila na Vašu realitnú kanceláriu AstonReal. Pani Vozatárová je 100%-ná profesionalistka, rozumie svojej práci.

   

S prístupom pani Vozatárovej sme boli veľmi spokojní.. bola nesmierne ochotná zodpovedať všetky naše otázky ohľadom nehnuteľnosti, kedykoľvek (dokonca aj počas víkendov a večerných hodín) bola vždy k dispozícii komunikovať s nami a prispôsobiť sa naším časovým možnostiam a potrebám (čo sa týka organizácie stretnutí).. ochotne a trpezlivo nás sprevádzala (neraz aj odviezla) do inštitúcií (banky, kataster, elektrárne,...) pani Vozatárová zastupuje a reprezentuje Vašu kanceláriu AstonReal naozaj zodpovedne.

     

Bol som nadmieru spokojný s prístupom a prácou realitného makléra p. Baďa z Ružomberka.   Odporúčim Vašu realitnú kanceláriu AstonReal aj iným ľudom. Ďakujem.