Referencie

Moja skúsenosť s realitnou maklérkou p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal bola veľmi príjemná a pozitívna. P. Halbarth mi bola veľmi nápomocná, promtne a ochotne reagovala na moje dotazy a mala veľmi priateľský prístup. Pri riešení hypotéky mi pomáhala s každým krokom a ak nastal nejaký problém, ihneď ho vyriešila. S jej prácou som bola veľmi spokojná. Moju skúsenosť hodnotím 10/10 a určite by som Vašu realitnú kanceláriu odporúčala ostatným ľudom.

Ďakujem za odborné služby p. Baďa a p. Baďovej z realitnej kancelárie AstonReal. Realitného makléra som oslovila na základe doporučenia od mojich známych. Vaša realitná kancelária a v jej mene p. Libor Baďo spolu s p. Baďovou, mi poskytli skutočne profesionálne služby a vyčerpávajúce poradenstvo a celkový právny servis pri predaji mojej nehnuteľnosti. Ich prácu hodnotím ako prácu na vysokej profesionálnej úrovni. V rámci regiónu Liptov s ochotou podám tieto informácie Vašim ďalším potencionálnym klientom a doporučím im týchto konkrétnych maklérov. Ďakujem Vám.

S prístupom a výkonom práce realitného makléra p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal som bol nadmieru spokojný. Vo svojom prístupe pekne spojila ľudskosť a profesionalitu. Patrí jej jedno veľké ďakujem.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať p. Baďovi a jeho manželke z realitnej kancelárie AstonReal, pobočka Ružomberok. Perfektná práca, profesionálny a hlavne ľudský prístup. Oceňujem realitné znalosti pri sprostredkovaní obchodu. Sú najlepší. Vrelo odporúčam všetkým. ĎAKUJEM.

Ďakujem p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu. Ste vynikajúci maklér, férový a ústretový. Kiežby boli na Slovensku viacerí takíto ľudia, bolo by to fajn. Ďakujem za všetko. Prajeme Vám všetko dobré. Nech sa darí. 

Veľmi rada sa chcem, z celého srdca, poďakovať maklérovi z AstonReal - pánovi Kubištelovi, za neskutočnú ochotu, trpezlivosť a pochopenie pri predaji nehnuteľnosti, a to chaty na Záhorí. Prvý dojem bol presne taký, aký je aj ten druhý. Vďaka Vašej realitnej kancelárii máme konečne vytúženú chatu. Ako bonus sme spoznali neskutočne milích predávajúcich, starší manželský pár, ktorí, keď sa po 40tich rokoch lúčili s chatou, pustili slzičku. Bol to ich druhý domov a my sme sa s mužom dohodli, že im kedykoľvek doprajeme čas oddychu na ich srdcovke. Ešte raz ďakujeme a bolo nám potešením.

S realitným maklérom p. Baďom z realitnej kancelárie AstonReal, ktorý nám sprostredkoval predaj dvoch bytov a kúpu rodinného domu sme boli veľmi spokojní. Poskytol aj after-sale service (napr. prepis el. energie, atď.), čo si veľmi ceníme. Ak by sme predávali resp. kupovali ďalšiu nehnuteľnosť , určite by sme sa na neho znova obrátili.

Touto cestou chcem vyjadriť spokojnosť s prácou Vašej realitnej maklérky p. Kataríny Križanovičovej z realitnej kancelárie AstonReal. Profesionálny a ústretový prístup. Svoju prácu vykonáva zodpovedne, pristupuje k nej ľudský a seriózne a je veľmi ochotná. Predaj pozemku prebehol v krátkom čase. Veľmi pekne ďakujem a ostatným ju môžem len odporučiť.

<img src="//cms.backoffice.sk/img/5ada9dc09d1c2866408eab9fdd9a4606_d6a3bf01d519ea7fd77d1f9aea9b454c_1636465345.jpg" wid