Referencie

Ďakujem p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu. Ste vynikajúci maklér, férový a ústretový. Kiežby boli na Slovensku viacerí takíto ľudia, bolo by to fajn. Ďakujem za všetko. Prajeme Vám všetko dobré. Nech sa darí. 

Veľmi rada sa chcem, z celého srdca, poďakovať maklérovi z AstonReal - pánovi Kubištelovi, za neskutočnú ochotu, trpezlivosť a pochopenie pri predaji nehnuteľnosti, a to chaty na Záhorí. Prvý dojem bol presne taký, aký je aj ten druhý. Vďaka Vašej realitnej kancelárii máme konečne vytúženú chatu. Ako bonus sme spoznali neskutočne milích predávajúcich, starší manželský pár, ktorí, keď sa po 40tich rokoch lúčili s chatou, pustili slzičku. Bol to ich druhý domov a my sme sa s mužom dohodli, že im kedykoľvek doprajeme čas oddychu na ich srdcovke. Ešte raz ďakujeme a bolo nám potešením.

S realitným maklérom p. Baďom z realitnej kancelárie AstonReal, ktorý nám sprostredkoval predaj dvoch bytov a kúpu rodinného domu sme boli veľmi spokojní. Poskytol aj after-sale service (napr. prepis el. energie, atď.), čo si veľmi ceníme. Ak by sme predávali resp. kupovali ďalšiu nehnuteľnosť , určite by sme sa na neho znova obrátili.

Touto cestou chcem vyjadriť spokojnosť s prácou Vašej realitnej maklérky p. Kataríny Križanovičovej z realitnej kancelárie AstonReal. Profesionálny a ústretový prístup. Svoju prácu vykonáva zodpovedne, pristupuje k nej ľudský a seriózne a je veľmi ochotná. Predaj pozemku prebehol v krátkom čase. Veľmi pekne ďakujem a ostatným ju môžem len odporučiť.

Som veľmi spokojný za kompletné služby realitnej kancelárie AstonReal. Seriózny prístup, rýchle jednanie. Spolupráca s p. Šipkovskou bola výborna. Vrele odporúčam. Ďakujem.

Pri kúpe bytu som spolupracoval s p. Luptákom z realitnej kancelárie AstonReal. Túto spoluprácu hodnotím na výbornú. Bola na úrovni, profesionálna a bezproblémová. Ďakujem.

Korektný, profesionálny a proklientský prístup zo strany pani Križanovičovej z realitnej kancelárie AstonReal. Celú našu spoluprácu hodnotím veľmi kladne. Určite odporúčim. Ďakujem.

Pracoval som s p. Baďom z realitnej kancelárie AstonReal už druhý krát. Vzhľadom na predchádzajúcu skúsenosť som si ho osobne vyhľadal na internete. Profesionálne jednanie, korektný prístup, výborné znalosti práva. Ak budem ešte niečo ja alebo niekto z mojej rodiny predávať / kupovať, vieme komu máme zavolať. Ďakujem.

S realitnou kanceláriou AstonReal, ako aj s p. Halbarth sme boli veľmi spokojný. Pani Halbarth bola profesionálna, nápomocná, vždy nás informovala v akom procese kúpy sa nachádzame. Tešíme sa, ak s ňou v budúcnosti budeme znova spolupracovať. Ďakujeme.

Nemáme nič, čo by sme vytkli Vašej realitnej kancelárii AstonReal. Spolupráca s pani Križanovičovou bola veľmi príjemná. Profesionalita, ochota, pružnosť. Všetko zvládla s pokojom a láskavým prístupom. Je to milé žieňa s príjemným hlasom. 110% prístup k zákazníkovi v každej fáze jednania. Absolútna jednotka. Ďakujeme.

Aj s určitým časovým odstupom, hodnotím spoluprácu s pani Angelikou Topoliovou z realitnej kancelárie AstonReal veľmi vysoko. Jej prístup k nám, ako zákazníkom, bol profesionálny. Vedela presne, čo je potrebné realizovať a problémy riešila citlivo. Týmto jej chceme prejaviť svoju vďaku.

S realitnou maklérkou pani Topoliovou som bol nadmieru spokojný. Veľmi oceňujem aj profesionálny a ľudský prístup. Realitnú kanceláriu AstonReal môžem len doporučiť pri záležitostiach s nehnuteľnosťami. Ďakujem.

S prácou realitnej maklérky p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal sme boli spokojní. Vždy bola ústretová a ochotná, so snahou vyhovieť obom zúčastneným stranám. Oceňujeme aj priateľský prístup skĺbený s profesionalitou, ktorý sa vymyká bežným štandardom realitných maklérov z konkurenčných spoločností. Ďakujeme.

Chcela by som sa poďakovať pánovi Samuelovi Hvizdovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu pri kúpe môjho nového bytíku. Pán Samuel Hvizd je veľmi ochotný a ústretový. Má profesionálne vystupovanie. Na všetkom, na čom sme sa dohodli - splnil. Ešte raz ĎAKUJEM krásne.

 

S predajom bytu nám pomáhala realitná maklérka Xénia Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal. Boli sme spokojní s jej ľudským prístupom. Urobila pekné fotky nášho bytu, aj popis bol presný a jasný. Bola vždy presná, keď sme si dohodli stretnutie. Vysvetlila nám všetko, čo sme potrebovali vedieť. Vždy zodpovedala na naše otázky. Ďakujeme jej za pomoc.

Dovolím si touto cestou vyjadriť spokojnosť s realitnými maklérmi, a to s p. Topoliovou a p. Linkeschom z realitnej kancelárie AstonReal. Maximálna spokojnosť. Odbornosť a ochota riešiť požiadavky klienta. Majú moju dôveru a určite sa na nich obrátim, ak budem potrebovať služby realitnej kancelárie. Teším sa na spoluprácu do budúcna. Ďakujem.

Služby realitnej kancelárie AstonReal môžem hodnotiť na číselnej škále od 1 do 10 číslom 10! Spokojnosť s realitným maklérom p. Ujházym, ktorý mal predaj na starosti. Bol som veľmi spokojný. Ďakujem za Vaše služby.

Radi by sme vyjadrili spokojnosť s realitnou kanceláriou AstonReal. Poďakovanie patrí najmä realitnému maklérovi p. Luptákovi, a to za jeho ochotu, ústretovosť, profesionálny a ľudský prístup. Určite budeme Vašu realitnú kanceláriu vrelo odporúčať ďalej. Mať takého zamestnanca je na nezaplatenie. Ďakujeme.

Dovoľte, aby sme vyjadrili veľké uznanie a poďakovanie za vysoko profesionálny prístup pri kúpe rodinného domu pre pani Janku Močarnikovú a jej mladú kolegyňku. Dlho sme hľadali dom na dovolenkový pobyt v lone prírody. To sa nám podarilo nájsť aj vďaka Vášmu zohratému tímu z realitnej kancelárie AstonReal Púchov. Pri akejkoľvek požiadavke promptne zareagovali a aj v tomto neľahkom období sa nám podarilo nehnuteľnosť kúpiť. Pani Janka, ešte raz veľké poďakovanie.

Som veľmi vďačný za objavenie realitnej kancelárie AstonReal v Poprade pri predaji nehnuteľnosti, ale konkrétne za realitnú maklérku p. Topoliovú a jej spolupracovníka p. Linkescha. Priebeh predaja nehnuteľnosti hodnotím na 100%. Konkrétne chcem poďakovať p. Topoliovej za jej spoluprácu, ochotu, veľmi zodpovedný a profesionalný prístup. ĎAKUJEM. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam.

Chceme sa poďakovať p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal. Z našej strany veľká spokojnosť pri kúpe nehnuteľnosti. Má našu dôveru a určite sa na neho obrátime, ak budeme potrebovať služby realitnej kancelárie. ĎAKUJEME.

Realitnú kanceláriu AstonReal sme si vybrali na základe odporúčania našej známej a sme veľmi šťastní, že sme tak urobili. Všetko prebehlo na jednotku. Hlavne by sme chceli vyzdvihnúť prácu realitného makléra p. Hvizda. Je to jeden milý, šikovný a stále vysmiatý pán, ktorý má profesionálny prístup, o čom sme sa sami presvedčili. Keby sme do budúcna potrebovali služby realitnej kancelárie, tak jedine AstonReal a p. Hvizd. ĎAKUJEME ešte raz.

 

Spolupráca s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal bola na veľmi vysokej úrovni. Realitný maklér pán Libor Baďo vybavoval všetky náležitosti spojené s kúpou bytu na vysokej a profesionálnej úrovni, v najkratšom možnom čase. S jeho prácou sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme za spoluprácu.

Veľká spokojnosť po všetkých stránkach a mimoriadna spokojnosť s realitným maklérom p. Jamriškom z realitnej kancelárie AstonReal. Chválim ústretovosť, flexibilitu, ochotu. Maximálna spokojnosť. ĎAKUJEME.

Chceli by sme veľmi pochváliť pána Astaloša a jeho úplne úžasný prístup, komunikáciu, ústretovosť a hlavne trpezlivosť. Sme nesmierne vďační a šťastní, splnil sa nám sen. Ďakujeme a vrelo odporúčame realitnú kanceláriu AstonReal.

Veľmi chválim realitnú kanceláriu AstonReal v Ružomberku, hlavne realitného makléra pána Libora Baďa s jeho manželkou, za ich profesionalitu, ústretovoť a ľudskosť. Budem len vrelo odporúčať ! ĎAKUJEM.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Šipkovskej z realitnej kancelárie AstonReal. Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už e-mailom alebo cez telefón. Ďakujem Vám za spoluprácu, ústretovosť a ochotu. Želám Vám všetko dobré a veľa úspechov!

Chceli by sme sa aj takouto formou ešte raz poďakovať p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu pri kúpe (teraz už nášho) bytu. Veľmi si ceníme Váš ľudský prístup a taktiež Vašu trpezlivosť a zhovievavosť, vďaka ktorej sme kúpu mohli dotiahnuť do úspešného konca. Prajeme Vám ešte veľa úspešných predajov, a ak by sme do budúcna plánovali kupovať/predávať nehnuteľnosť, určite sa obrátime práve na Vás.

S prácou realitnej kancelárie AstonReal sme boli maximálne spokojní. Vysoko oceňujeme spoľahlivosť a promptnosť pri riešení všetkých záležitosti týkajúcich sa kúpy nehnuteľnosti, ako aj servis, ktorý poskytuje realitná kancelária (zabezpečenie dokumentov a úkonov súvisiacich s kúpou). Spolupráca s realitným maklérom p. Hvizdom bola veľmi príjemná. P. Hvizd okamžite riešil všetky naše požiadavky a aktívne hľadal riešenia. Celý obchod prebehol rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. ĎAKUJEME.

Chceme sa poďakovať za rýchle a profesionálne vybavenie našej požiadavky o predaj nehnuteľnosti. Myslíme si, že každá strana môže byť spokojná. Budeme určite odporúčať realitnú kanceláriu AstonReal. ĎAKUJEME zvlášť pánovi Holeňovi, maximálna spokojnosť.

Rada by som vyjadrila svoju spokojnosť s p. Kubištelom z realitnej kancelárie AstonReal. Veľmi dobre sleduje inzerciu, pretože sa ihneď ozval, ako som publikovala inzerát. Bol veľmi milý, snažil sa všetko pripraviť na úspešnú realizáciu predaja, čo sa aj podarilo, za čo mu ĎAKUJEM.

Spolupráca s p. Ujházym z realitnej kancelárie AstonReal prebehla v poriadku. Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov.  

Musím povedať, že som bola najprv nedôverčivá, čo sa týka realitných kancelárií všeobecne, ale p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal je veľmi príjemný človek. Veľmi dobre sa mi s ňou komunikovalo, aj celkovo riešilo všetko okolo prepisu. Bola som maximálne spokojná s jej profesionalitou, ochotou a celkovým prístupom. ĎAKUJEM.

S poskytnutými službami Vašej realitnej kancelárie AstonReal, ako aj s prácou pani Šipkovskej som bola veľmi spokojná, nakoľko bola prirodzene milá, starostlivá, ochotná a zároveň profesionálna. Za všetko veľmi pekne ďakujem. Prajem veľa úspechov v ďalšej práci a veľa spokojných klientov.

Spolupráca s pani Topoliovou z realitnej kancelárie AstonReal je vynikajúca a veľmi si ju vážim. Hoci som mal predtým profesionálnu skúsenosť s mnohými realitnými kanceláriami, väčšinou neprinášala ani výsledky, ani uspokojenie zo spôsobu ich práce. Išlo v mnohých prípadoch o formálny prístup, uskutočňovali sa zbytočné stretnutia, vznášali mnoho požiadaviek smerom ku mne, viedli sa plané reči, stavali sa vzdušné zámky a následne som počúval výhovorky, prečo sa nedarí uskutočniť predaj, vrátane kritiky architektúry stavby a pod. Roky nedokázali predať ani jeden apartmán. Zásadne sa to zmenilo až potom, ako som začal spoluprácu s pani Topoliovou. Nielenže dokázala úspešne rozbehnúť predaj mojich nehnuteľností, ale všetky kroky pri predaji boli z jej strany vedené seriózne, promptne, cieľavedomo, s výbornou prípravou, bez obštrukcií a omylov, ktoré som zažil pri iných makléroch. Zvyčajne sa nezúčastňujem prieskumov spokojnosti, ale v tomto prípade som spravil výnimku, lebo to považujem za moju povinnosť - práve pre vysokú profesionalitu pani Topoliovej a výsledky, ktoré dokázala zabezpečiť. Ďakujem a prajem ďalšie úspechy.

Ďakujem p. Astalošovi z realitnej kancelárie AstonReal za profesionálny prístup k sprostredkovanému obchodu. Všetko bolo dotiahnuté presne tak, ako sľúbil. Či už podpis kúpno – predajných zmlúv, záložných zmlúv alebo termín vysťahovania a pod. Budem ho a aj ich firmu AstonReal vrelo odporúčať všetkým mojím známym. Ešte raz ĎAKUJEM.

Som veľmi šťastná a veľmi spokojná, že som objavila realitnú kanceláriu AstonReal, a tak skvelého, zodpovedného, profesionálneho a spoľahlivého odborníka na predaj nehnuteľnosti p. Libora Baďa. Jeho veľká ochota, plná dôvera, profesionalita a ústretovosť, bola pre mna veľkou pomocou, ktorá sa nedá ani opísat. Je to naozaj skvelý človek a vysoký odborník na predaj nehnuteľnosti. Vašu realitnú kanceláriu vrelo ODPORÚČAM !!! P. Libor Baďo si zaslúži to najlepšie ocenenie. ĎAKUJEM Vám !!!

Výborne. Takto si predstavujem predaj nehnuteľnosti. Kľúče od nehnuteľnosti odovzdané realitnému maklérovi p. Astalošovi. Priebežne ma informovali o procese predaja a o záujemcoch. Na kupujúceho sme čakali síce trochu dlhšie, ale oplatilo sa. Do momentu finálneho podpisu mi zasielali všetko e-mailom, vedel som presne, čo budem podpisovať, kedy a s kým. Dokonca ma zastúpili aj pri montáži nového plynomera. Ak v budúcnosti budem ešte predávať, tak určite budem kontaktovať realitnú kanceláriu AstonReal. Ďakujem.

Ďakujem realitnej maklérke p. Topoliovej z Popradu za veľmi rýchly a profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. Vysoká flexibilita pri jednaní. Vrelo odporúčam realitnú kanceláriu AstonReal.

Veľmi pekne sa chceme poďakovať p. Astalošovi z realitnej kancelárie AstonReal za jeho vysoko profesionálny a ľudsky prístup a vlastne za všetko, čo pre nás urobil. Už sme ako spoločnosť kupovali a predávali viacero nehnuteľnosti, no taký profesionálny prístup sme ešte nikdy nezažili. Bolo skvelé s Vami spolupracovať a sme radi, že práve cez Vás sme riešili kúpu nehnuteľnosti. Ešte raz veľké ĎAKUJEME.

S prácou pána Baďa a jeho manželky z realitnej kancelárie AstonReal sme veľmi spokojní. Ich profesionálny a zároveň ľudský prístup je zárukou ich kvality. Buďte vďačný a hrdý, že takýchto ľudí máte v tíme. Určite odporúčame. Prajeme všetko dobre.

Ďakujem p. Karmanovej za perfektnú prácu pri predaji nášho domu. Potvrdilo sa, že pri mojom výbere medzi jednotlivými realitnými kanceláriami a ich maklérmi som sa rozhodol správne. Maklérka p. Karmanová na moje oslovenie ihneď zareagovala a jej profesionalita v tomto obore ma presvedčila, že som už ďalej nemusel oslovovať ďaľšiu RK. Vzhľadom k tomu, že som bol veľmi spokojný s p. Karmanovou ako realitnou maklérkou z realitnej kancelárie AstonReal, odporúčim ju mojim známym a odporúčam aj ostatným, ktorý hľadajú profesionalitu, operatívnosť a spoľahlivosť. Ešte raz ĎAKUJEM.

Veľmi rád som využil služby realitnej kancelárie AstonReal. Realitný maklér, p. Baďo predviedol vysoko kvalitný, profesionálny výkon po všetkých stránkách. Chcel by som mu poďakovať za vynikajúco odvedenú prácu a Vám prajem, čo najviac takýchto fundovaných zamestnancov. Ešte raz ĎAKUJEM.

So všetkými službami Vašej realitnej kancelárie AstonReal som bola veľmi spokojná! Flexibilita a ochota sú asi najvýstižnejšie slová, ktorými môžem opísať Vaše služby. Nehnuteľnosť som kupovala v Martine, no i napriek tomu nebol problém vyriešiť niektoré záležitosti aj cez pobočku v BB, čím sa nám ušetrila cesta a za čo sme samozrejme vďační. S pánom Čánim bola spolupráca vynikajúca. Pochodil s nami po rôznych nehnuteľnostiach. Bol veľmi trpezlivý, ochotný, vedel dobre poradiť a bol dostupný na telefóne aj v čase, keď bežne ľudia oddychujú. Vybavil všetky potrebné byrokratické náležitosti a dokonca aj také, ktoré nemal vo svojej náplni práce, čím ma veľmi odbremenil a za čo mu veľmi pekne ďakujem! Dokonca nám aj so svojou pracovnou "čatou" vypratal celý byt po pôvodných majiteľoch, čo tiež je veľký kus práce. Okrem iného bol vždy dobre naladený, aj keď vybavenie hypotéky trvalo asi dlhšie ako zvyčajne, tak vždy vedel povzbudiť a nájsť tie správne slová. Stručne povedané - ďakujem! Prajem Vám ešte veľa spokojných klientov!

Oceňujem prístup p. Astaloša z realitnej kancelárie AstonReal. Bol veľmi ochotný, vždy sa snažil vyjsť v ústrety k spokojnosti všetkých strán a výsledok bol vždy nad naše očakávania. Je z neho cítiť profesionalitu a lásku k práci, ktorá ho baví. Ďakujeme za spoluprácu.

S prácou pána Baďa z realitnej kancelárie AstonReal sme boli veľmi spokojní. Ocenili sme jeho profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti. Tiež ústretovosť, flexibilitu, ľudský prístup a dobrý prehľad o danej lokalite. Môžeme ho len a len odporučiť svojim známym. Ďakujeme.

S Vašou realitnou kanceláriou AstonReal sme boli spokojní, ako aj s prístupom pani Andrejcovej. Pobehala s nami aj to, čo nemusela, čo sa nám veľmi páčilo, že o svojich klientov sa takto pekne stará. A milé prekvapenie nakoniec, ktoré sme dostali veľmi potešilo. ĎAKUJEME za spoluprácu a už môžme bývať vo svojom.

Ďakujem za spoluprácu realitnej kancelárií AstonReal. S realitným maklérom pánom Baďom sme všetko vybavili bez akýchkoľvek komplikácií, či nedorozumení. Oceňujem jeho profesionalitu, promptnosť a výbornú komunikáciu. Môžem odporúčať.

Ďakujem realitnej kancelárií AstonReal za poskytnuté služby pri sprostredkovaní obchodu. Bol som a som spokojný s prístupom realitnej maklérky p. Halbarth. K jej profesionálnemu, ale aj priateľskému prístupu nemám žiadne výhrady a rád odporučím ďalším zákazníkom. Ďakujem.

S realitnou kanceláriou AstonReal som bola maximálne spokojná, nakoľko len vďaka nim máme svoj byt. Náš najväčší problém bol, že manžel pracuje v zahraničí a žiadna banka nám nechcela dať úver. Po 2 mesiacoch, čo sme to už chceli vzdať, nám pomohli aj v tomto. Ich finančná poradkyňa nám vybavila všetky výnimky, ktoré sme my nedokázali za 2 mesiace. Od vtedy už šlo všetko hladko. Komunikácia s pánom Čánim v Martine bola bezproblémová. Všetko na čom sme sa dohodli bolo prichystané, zabezpečené, všetko bolo načas, dokonca ešte aj komunikácia medzi nami a predávajúcim bola z jeho strany usmerňovaná k úspešnému koncu. Za nás veľká ĎAKUJEM.

S prácou p. Astaloša z realitnej kancelárie AstonReal som bola nadmieru spokojná. Veľmi rýchle vybavenie právnych a iných záležitostí, seriózny prístup a kompletné služby. Určite odporúčam všetkým. Prajem Vám veľa pracovných úspechov.

 

Pri kúpe nehnuteľnosti nám Vaše služby sprostredkoval pán Čáni z realitnej kancelárie AstonReal. Všetko prebehlo bez komplikácii, realitný maklér bol veľmi ochotný a ústretový. ĎAKUJEME.

Veľmi rád ohodnotím Vašu realitnú kanceláriu AstonReal. Ak by som mal brať stupnicu od 0 do 10, tak výsledná hodnota mojej spokojnosti s prácou AstonReal, zastúpenou p. Baďom by bola 12. Maximálna spokojnosť. Odporúčam. ĎAKUJEM a prajem veľa pracovných a osobných úspechov.

S realitným maklérom p. Čánim z realitnej kancelárie AstonReal sme boli spokojní. Splnil všetko, na čom sme sa dohodli. Pred kúpou bytu bol ochotný ísť s nami na byt 4-5 krát. Jeho ochota vyhovieť naším požiadavkám bola aj po kúpe nehnuteľnosti. Určite odporúčam. Ďakujeme.

Chcem sa poďakovať aj v mene môjho priateľa za sprostredkovanie a spoluprácu pri kúpe nášho bytu v Trenčíne. Sme veľmi spokojní s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal a hlavne s prístupom Vašej realitnej maklérky pani Halbarth. Bola vždy profesionálna, ústretová a priateľská. Dalo sa na ňu spoľahnúť a mohli sme sa na ňu so všetkým a v každom čase obrátiť. 
Vašu realitnú kanceláriu AstonReal budem určite odporúčať. ĎAKUJEME.

Veľmi pekne ďakujem realitnej maklérke p. Vozatárovej z realitnej kancelárie AstonReal za jej profesionalitu, ľudský prístup a trpezlivosť pri kontakte s klientom. Jej práca je z môjho pohľadu na vysokej ako ľudskej, tak profesionálnej úrovni. Ešte raz veľké ĎAKUJEM. 

Boli sme veľmi spokojní s prístupom p. Baďa a realitnej kancelárie AstonReal. Záujem o klienta, empatická komunikácia od prvého stretnutia, ochota poradiť, pomôcť, spoľahlivosť, korektnosť a serióznosť. Celkovo pozitívne hodnotíme prístup. Budeme určite odporúčať.

Vašu realitnú kanceláriu AstonReal môžem odporučiť každému, kto hľadá profesionálny prístup k zákazníkovi, vybavenie všetkých náležitostí spojených s predajom a kúpou nehnuteľnosti. Osobne chcem poďakovať Vašej realitnej maklérke p. Xénii Halbarth za jej vysoko profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Ďakujem.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať realitnej kancelárií AstonReal, realitnému maklérovi p. Holeňovi za všetko, čo pre mňa urobil pri sprostredkovaní obchodu. Briliante zrealizoval predaj môjho bytu. Môžem len odporúčiť. Prajem Vám, nech sa Vám darí vo všetkom, do čoho sa pustíte. Ešte raz ĎAKUJEM.

Pri kúpe nehnuteľnosti sme využívali služby realitného makléra p. Baďa z realitnej kancelárie AstonReal. Počas celého procesu výberu nehnuteľnosti a následne aj úkonov spojených s kúpou nehnuteľnosti bol p. Baďo veľmi ústretový a veľmi ochotný. Všetky potrebné náležitosti a úkony mi boli zrozumiteľne vysvetlené a následné aj podľa našej dohody zrealizované. Chcela by som veľmi oceniť najmä jeho profesionálny a odborný prístup. S jeho prístupom a službami som bola maximálne spokojná a som rada, že pri kúpe nehnuteľnosti som spolupracovala práve s pánom Baďom. ĎAKUJEM.

Spolupráca s p. Šipkovskou bola výborna, informácie podávala ochotne. So všetkym pomohla a poradila. Bola som maximálne spokojná. Výborná komunikácia od prvého stretnutia, ochota poradiť, pomôcť, spoľahlivosť, korektnosť a serióznosť. Pani Šipkovskú z realitnej kancelárie AstonReal určite odporúčam všetkým známym. Ďakujem a vrelo odporúčam !

Veľmi rád vyjadrujem spokojnosť so službami Vašej realitnej kancelárie AstonReal - od prvej chvíle sa o mňa starali a vysvetlil mi kompletný postup. Taktiež pozitívne ohodnocujem Vášho konateľa p. Astaloša, ktorý mi veľmi ochotne všetko vysvetlil a tak prevod nehnuteľnosti bol bez stresu. Ďakujem. 

    

Bola som veľmi spokojná s realitnou kanceláriou AstonReal - pobočka Trenčín, hlavne s pani Halbarth. Profesionálny prístup, milá, ochotná a pomohla naozaj vo všetkom. Vrelo odporúčam každému. Ďakujem.

Veľmi pekne by som sa chcel poďakovať realitnej kancelárií AstonReal - pobočka Púchov. Hlavne p. Močarníkovej a jej kolegyni za profesionálny a milý prístup k zákazníkovi. Čo sa týka prenájmu nehnuteľnosti môžem túto realitnú kanceláriu každému len a len odporúčať. Ešte raz ďakujem.

 

Xénia Halbarth, chcem sa Vám ako realitnej maklérke z realitnej kancelárie AstonReal srdečne poďakovať za vysoko profesionálnu a obetavú prácu pri kúpe bytu, ktorý som si cez Vašu realitnú kanceláriu AstonReal vybral. Týmto ste mi splnili môj sen kúpiť si vlastný byt. Vzhľadom k tomu, že som ešte stále občanom Ukrajiny, bolo mimoriadne ťažké dostať hypotekárny úver v slovenskej banke, ale pani Halbarth spolu s jej finančnou poradkyňou dokázali nemožné a teraz vďaka ním bývam vo vlastnom byte. Ešte raz vďaka za všetko, čo ste pre mňa urobili. Srdečne Vás pozdravuje Váš nadmieru spokojný a vďačný klient.

Realitnú kanceláriu AstonReal odporúčam, pretože mi poskytla kompletný a kvalitný realitný servis, za čo vďačím najmä realitnému maklérovi pánovi Liborovi Baďovi. Bola som maximálne spokojná s jeho profesionálnym prístupom a so všetkými službami spojenými s predajom bytu. Jeho odborné znalostí, ústretovosť, ochota a ľudský prístup, mi uľahčili celú situáciu. Aj napriek tomu, že som sa zdržiavala v zahraničí, všetko prebehlo bez problémov a bez stresov. Pánovi Baďovi, ako aj jeho maželke, ktorá sa na predaji tiež podieľala, patrí moja veľká vďaka.

Spokojnosť s poskytnutými službami a s prácou p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal je z našej strany bez výhrad maximálne pozitívna. Môžeme len odporúčiť. ĎAKUJEME. Pozdravujeme p. Halbarth a prajeme veľa úspechov v pracovnom aj osobnom živote.

Pani Šipkovskej z realitnej kancelárie AstonReal veľmi pekne ďakujem za bezproblémovú a profsionálnu spoluprácu. Vážim si to. Želám Vám do budúcnosti Veľa profesionálnych úspechov, určite budem Vaše služby vrelo odporúčať všetkým známym. ĎAKUJEM.

Veľké ĎAKUJEME realitnej kancelárií AstonReal. Boli sme maximálne spokojní! Čo sa týka pána Baďa je to seriózny človek, profesionálny, kamarátsky prístup, vždy vedel poradiť. Veľmi rád nám zariadil prepis vody, plyn, elektrika. Pána Baďa určite odporúčame všetkým známym. Dávame 10 bodov z 10. Veľmi ďakujeme a vrelo odporúčame ! ! !

Ďakujem za možnosť vyjadriť svoj názor na spoluprácu s pani Močarníkovou a slečnou Križanovičovou. S uvedenými dámami sa mi spolupracovalo od počiatku veľmi dobre. Bol to môj prvý predaj bytu a tak som mal určité očakávania a zároveň aj obavy, ako to celé dopadne. Následné kroky prebiehali na základe serióznej spolupráce - čo sme sa dohodli, to aj platilo. Pani Močarníková i slečna Križanovičová zariadili a vybavili kopec vecí namiesto mňa a odbremenili ma od povinností. Na základe mojej osobnej skúsenosti jednoznačne odporúčam aj iným klientom spoluprácu s tímom v zložení: pani Močarníková a slečna Križanovičová. Veľmi mi vyhovovalo, že sľúbené veci a dohodnuté termíny vždy dodržali, komunikácia prebiehala korektne a v príjemnej nenásilnej atmosfére. Mal som z celého procesu predaja bytu veľmi dobrý pocit. Pozitívne hodnotím aj návštevu vašej centrály v B.Bystrici, kde sa mi kolegyňa Demová ihneď po mojom príchode venovala a všetko potrebné bolo rýchlo zariadené a prichystané. Ešte raz im týmto za všetku ich pomoc ďakujem a prajem im, i všetkým pracovníkom spoločnosti AstonReal, veľa spokojných klientov a čo najhladší priebeh všetkých obchodných prípadov.

S prácou Vašej realitnej maklérky p. Halbarth som bol nadmieru spokojný. Celé sprostredkovanie predaja nehnuteľností prebehlo v najlepšom poriadku. Oceňujem rýchle a seriózne jednanie a vybavovanie. Určite odporučím Vašu realitnú kanceláriu AstonReal aj svojim známim. Ešte raz ďakujem.

Ďakujem veľmi pekne p. Astalošovi za pomoc, ústretovosť a vlastne za všetko. Radosť s Vami spolupracovať. Určite budem Vašu realitnú kanceláriu AstonReal odporúčať aj iným. Boli ste vždy ochotný odpovedať na všetky moje zvedavé otázky a veľmi ochotne ste mi pomohli. Ďakujem aj p. Andrejcovej, ktorá bola so mnou na prepise bytu, bola veľmi milá a zlatá. Ešte raz ĎAKUJEM za všetko.

S realitnou kanceláriou AstonReal sme boli maximálne spokojní. Taktiež s realitným maklérom pánom Baďom sme boli maximálne spokojní. Všetko bolo vždy správne zorganizované. Bol nám kedykoľvek k dispozícii, či po telefóne alebo osobne. Veľmi oceňujeme jeho proklientský prístup. Ďakujeme.

Realitnú kanceláriu AstonReal, konkrétne realitnú maklérku p. Vieru Šipkovskú som kontaktoval na zákalde odporúčania svojho známeho. So službami, kvalitou spolupráce a komunikáciou som bol nadmieru spokojný. Ochota a jednanie p. Šipkovskej ma veľmi milo prekvapilo. Jej služby odporúčam komukoľvek zo svojho okolia. Ďakujem.

Ďakujem za sprostredkovanie kúpy bytu aj za všetku pomoc pri vybavovani dokumentácie. S p. Topoliovou a p. Linkeschom som bol veľmi spokojný. Spolupráca bola na výbornej úrovni. Na každú moju otázku vedeli odpovedať. Kúpa prebehla hladko a vo veľmi krátkom čase. Ja som nadmieru spokojný. Ešte raz ďakujem za Vaše služby.

 

Chceme vyjadriť spokojnosť a dôveru Vašej realitnej kancelárií AstonReal a realitnému maklérovi p. Čánimu. Veríme, že sa Vám bude dariť a aj naďalej budete mat takýchto spokojných zákazníkov. Ďakujeme za pozornosť, ktorú sme od vás dostali. Tak na našu vzájomnú spokojnosť a šťastie do budúcna. Ďakujeme.

Pána Baďa z realitnej kancelárie AstonReal hodnotím veľmi pozitívne. Je to úžasný a veľmi milý človek, vždy ochotný pomôcť a poradiť. Trpezlivo odpovedá na otázky, vie človeka aj ukľudniť, vždy ma o všetkom informoval, vždy mi vyšiel v ústrety, aby to mne najlepšie vyhovovalo. Úžasne rýchlo všetko vybavil. Keď sme si nevedeli poradiť, stačilo mu zavolať a hneď nám prišiel na pomoc. Naozaj, úžasný človek, som mu veľmi vďačná za všetko, čo pre mňa urobil. Patrí mu veľké ĎAKUJEM. 

Chcem Vám ako realitke poďakovať za sprostredkovanie a pomoc s predajom bytu vo Zvolene a zároveň vyjadriť osobitné poďakovanie sl. Andrejcovej za profesionálne odvedenú prácu a prístup. Sl. Andrejcová mi pomohla zrejme aj nad rámec svojich povinností, aj s takým pre mňa nie banálnym problémom ako bolo vypratanie bytu pred predajom, čo by  malo byť asi povinnosťou mojou, ako predávajúceho. Operatívne zorganizovala a riadila brigádu, ktorá to vyriešila za mňa, za čo jej, aj cez Vás, chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať. Verím že moja pozitívna skúsenosť s jej prácou nieje ojedinelá. Moje celkové hodnotenie s Vami poskytnutými službami je 10 z 10 a skúsenosť s AstonReal budem určite zdieľať a odporúčať. Ďakujem.

Prostredníctvom Vašej realitnej kancelárie AstonReal sme predali našu nehnuteľnosť vo Veľkej Lomnici - Vysoké Tatry. Musím konštatovať vysokú profesionálnu úroveň vo všetkých smeroch. Ďakujem p. Linkeschovi realitnému maklérovi Vašej realitnej kancelárie.

Spolupracoval som s p. Baďom už dva krát, pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti a aj pri sprostredkovaní kúpy nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s jeho profesionálym prístupom, ochotou, pomocou a radami. Doporučujem  spoluprácu s touto realitnou kanceláriou AstonReal ako aj realitného makléra p. Baďa. Ďakujem.

Musím povedať, že s Vašou realitnou kancelariou AstonReal som nadmieru spokojný. Všetko prebehlo rýchlo profesionálne a k našej plnej spokojnosti. Aj touto cestou sa chcem ešte raz poďakovat pánovi Čánimu za dobre odvedenú prácu a za všetko, čo pre nás urobil. Držím Vám palce aby sa vam stále darilo udržiavať takýto vysoký štandard poskytovaných služieb. Želám veľa úspechov celému Vášmu tímu realitnej kancelárie AstonReal.  Ďakujem.

S Vašou realitnou kanceláriou AstonReal sme boli veľmi spokojní. Profesionálny prístup, ochota, výborná komunikácia, vysoká rýchlosť procesov. Vyjadrujeme veľkú vďaku realitnej maklérke p. Halbarth za všetky poskytnuté služby. Ďakujeme.

P. Vozatárová ako realitná maklérka bola veľmi milá a ústretová s profesionálnym prístupom. Mali sme šťastie, nakoľko sme dlhšie hľadali vhodnú nehnuteľnosť a stretávali sa s rôznymi realitnými maklérmi. Preto vieme s manželom porovnať, nakoľko sme narazili aj na neschopných a arogantných maklérov. Ďakujeme za jej ochotu a pomoc pri realizácii kúpy nášho domčeka v Istebnom. Pozdravujeme ju a prajeme jej veľa úspechov v osobnom i pracovnom živote. Ďakujeme realitnej kancelárií AstonReal.

   

S Vašou realitnou kanceláriou AstonReal sme boli veľmi spokojní. Hlavne s realitnou maklérkou p. Topoliovou a realitným maklérom p. Linkeschom. Chceli by sme sa im veľmi pekne poďakovať za spoluprácu. Prajeme Vám veľa úspechov. Určite Vás budeme odporúčať. Ďakujeme.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať realitnej maklérke p. Močarníkovej z realitnej kancelárií AstonReal. Pomohla mi s predajom nehnuteľnosti aj so všetkými náležitostami spojenými s predajom. Obchod bol na začiatku komplikovaný, ale nakoniec to dopadlo všetko veľmi dobre. Ďakujem za krásny darček - veľmi ma potešil :) Nech sa Vám darí. 

    

Ďakujeme za sprostredkovanie kúpy bytu v Tatranskej Štrbe. Realitná maklérka p. Topoliová z realitnej kancelárie AstonReal bola veľmi ústretová, ochotná a na každú našu otázku vedela odpovedať. Boli sme veľmi spokojní s jej prácou. Obchod prebehol hladko a vo veľmi krátkom čase. Želáme Vám veľa úspechov. Ešte raz ďakujem za Vaše služby.

Som veľmi rada, že pri kúpe nehnuteľnosti som spolupracovala práve s ASTON REAL. Všetko prebehlo rýchlo, bezpečne a bez problémov. Som veľmi spokojná s p. Andrejcovou - realitnou maklérkou, ktorej som veľmi vďačná za všetok čas. Nemala som žiadne starosti s behaním a hľadaním, čo všetko ešte musím vybaviť. Pani Andrejcová mi presne vysvetlila, čo ešte treba a všetko riešila somnou, lepšie povedané z väčšej časti zamňa. Objasnila mi veci, ktorým som vôbec nerozumela. Kúpa nehnuteľnosti s ňou bola hračka. Jej vystupovanie je veľmi prirodzené a príjemné. Som nadmieru spokojná. Ďakujem ❤️

    

Boli sme maximálne spokojní ! Ďakujeme za seriózny prístup a za kompletné služby realitnej kancelárie AstonReal. S p. Astalošom bola výborná komunikácia, informácie podával ochotne. Určite odporúčam všetkým známym.

Veľmi pekne ďakujem realitnej kancelárií AstonReal, špeciálne realitnej maklérke pani Halbarth, ktorá mi zabezpečila a vybavila všetky formality pri kúpe môjho nového bytu. Môžem len odporučiť, výborná spolupráca. Ešte raz ďakujem.

Chceli by som sa spolu s bratom veľmi pekne poďakovať p. Baďovi z realitnej kancelárie AstonReal za jeho profesionálny, ako aj ľudský prístup pri predaji bytu. Vďaka tomu, že nám poskytol fundované rady a vecné riešenia, ale aj vďaka jeho empatii a flexibilite, prebehol proces okolo predaja bytu bez problémov a k našej spokojnosti. Budem ho vždy odporúčať všetkým svojim priateľom a známym. 

S prácou a s prístupom p. Čániho z realitnej kancelárie AstonReal som bol spokojný. Bezproblémová spolupráca, vecné a promptné riešenie, ktoré zabezpečilo plynulý obchod. Celkovo pozitívne hodnotím jeho osobné nasadenie, čo sa týka serióznosti, ústretovosti, dochvíľnosti a flexibility. Ďakujem.

So spoluprácou pána Holeňu sme boli veľmi spokojní. Svoju prácu si robil svedomito a profesionálne. Spokojnosť na 100% so službami a starostlivosťou realitnej kancelárie AstonReal. Môžeme vrelo odporučiť !

Chcem sa veľmi pekne poďakovať realitnej maklérke p. Močarníkovej z realitnej kancelárií AstonReal za profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti. Všetko prebehlo tak ako malo. Vrelo odporúčam aj ostatným kupujúcim či predávajúcim klientom. Vybavia za Vás všetko od A po Z. Ďakujem.

Bol som naozaj spokojný s p. Linkeschom aj s p. Topoliovou. Som veľmi rád, že som oslovil práve Vašu realitnú kanceláriu AstonReal. Rád by som Vám obom veľmi pekne poďakoval za profesionálnu a ľudskú spoluprácu. Prajem Vašej realitnej kancelárií AstonReal a aj Vám obom veľmi veľa spokojných klientov. Ďakujem.

V krátkosti zhodnotim prácu pani Halbarth. Boli sme s jej prácou maximálne spokojní. Jej prístup bol vysoko profesionálny a pritom bola veľmi milá a ochotná. Snažila sa pomôcť v každom smere. Musí byť pre Vašu firmu radosť zamestnávať takú pracovníčku. Chcem sa Vam poďakovať za jej odvedenú prácu. Ďakujeme.

Spolupráca s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal bola veľmi príjemná a boli som spokojní so službami p. Andrejcovej. Určite odporúčime Vašu realitnú kanceláriu. Koniec koncov, veľmi príjemne prekvapenie nás čakalo aj v podobe firemných darčekov. Ďakujeme.

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať realitnej maklérke p. Halbarth za veľmi milý prístup a profesionalitu. Nakoľko bola dosť ťažká komunikácia s majiteľmi nehnuteľnosti, tak chcem vyzdvihnúť trpezlivosť, ktorú p. Halbart spolu so mnou znášala. ALE dopracovali sme sa k úspešnému koncu, tak ešte raz ĎAKUJEM za výborne odvedenú prácu, aj za milú pozornosť zo strany realitnej kancelárie AstonReal.

Z našej strany bola maximálna spokojnosť s realitnými maklérmi p. Topoliovou a p. Linkeschom. Celkový priebeh hodnotíme vysoko profesionálne, všetko vždy platilo ako bolo dohodnuté, žiadne zbytočné naťahovanie, otvorené a korektné jednanie, a hlavne rýchly a plynulý priebeh obchodu. Na základe vlastných skúseností, budem určite odporúčať služby spoločnosti AstonReal. Ďakujeme.

Veľmi radi by sme touto cestou ešte raz srdečne poďakovali za skvelú spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou. S poskytnutými službami pri predaji nehnuteľnosti sme boli nanajvýš spokojní. Profesionalita a ústretovosť zo strany pani Halbarth boli vskutku nadštandardné. Realitnú kanceláriu AstonReal a pani Halbart môžeme iba odporučiť.

Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom p. Ďurišovej. To, čo povedala, to aj urobila a dalo sa skratka na ňu spoľahnúť. Počas procesu kúpy sa mi snažila výjst v ústrety, kedže nie som z Bratislavy. Mala záujem, aby boli obe strany spokojné. Ak budem v buducnosti potrebovať pomoc, či už ohľadom prenájmu alebo predaja, URČITE sa obrátim na Vašu realitnú kanceláriu AstonReal. Ďakujem.

Máme pozitívne skúsenosti s p. Jánošovou z realitnej kancelárií AstonReal. Profesionálny prístup, veľmi dobrá komunikácia a spolupráca. Bez pani Jánošovej, by sme ešte doteraz riešili a hľadali nehnuteľnosť. Určite odporúčam. Veľa zdaru do ďalších rokov.

    

S p. Vozatárovou som bol veľmi spokojný, profesionálny prístup, platilo všetko, na čom sme sa dohodli. Oceňujem aj jej pomoc samotnej predávajúcej, pre ktorú bol predaj dosť stresujúci a mal som pocit, že nakoniec od predaja cúvne. Pani Vozatárová ju ale zakaždým dokázala upokojiť, pomôcť jej, vysvetliť veci, až sa nakoniec kúpa zrealizovala bez akýchkoľvek problémov. Určite odporúčam. Ďakujem.

   

Sme veľmi spokojní so službami realitného makléra p. Holeňu a aj so službami realitnej kancelárie AstonReal. Vysvetlil nám všetky potrebné náležitosti. Môžeme len odporúčiť. Prajeme veľa dobrých klientov. Ďakujeme.

    

Spolupráca s pani Topoliovou z realitnej kancelárie AstonReal je z mojich skúseností výborná a na profesionálnej úrovni po všetkých stránkach. A najmä - prináša reálne výsledky. Ďakujem a želám veľa úspechov.

    

S prácou realitnej kancelárie AstonReal a s pani Močarníkovou sme boli veľmi spokojní. Radi by sme touto cestou doporučili túto realitnú kanceláriu. Všetko prebehlo presne podľa dohody so super prístupom maklérky. Ďakujeme.

   

Chcem sa úprimne poďakovať p. Čánimu za jeho obetavú prácu a profesionálny prístup ku klientom. Ďakujem v mene celej mojej rodiny, ktorá sa rozhodla splniť si svoj sen o bývaní kúpou domčeka. Od prvého telefonátu s maklérom, až po podpísanie zmlúv a odovzdanie nehnuteľnosti stál pri nás, bol dostupný 24 hodín denne, kedykoľvek odpovedal na naše otázky (podotýkam aj v neskorých večerných hodinách, nakoľko rodinná rada práve vtedy zasadala) - jednoducho, vždy si našiel čas a venoval sa nám. Jeho individuálnym prístupom si získal nielen moju dôveru, ale i sympatie celej rodiny. Týmto spôsobom vzdávam hold Vašej práci a poslaniu, želám Vám iba spokojných klientov a šťastnú ruku pri výbere svojich zamestnancov, ktorí budú šíriť excelentné meno realitnej kancelárie AstonReal, tak ako p. Čáni, ktorý vstúpil do našich životov a prostredníctvom ktorého sme sa posunuli opäť ďalej. Ďakujeme :) 

    

Som Ukrajinka a nedávno som sa presťahovala na Slovensko. Pri kúpe bytu som sa rozhodla pre Saskiu Karmanovú z realitnej kancelárií AstonReal. Bola som príjemne prekvapená jej znalosťou angličtiny. V krátkom čase som dostal miesto v najlepšej oblasti a za primeranú cenu. Nemala som problémy s registráciou dokumentov, p. Karmanová mi pomohla vyriešiť všetky potrebné náležitosti, týkajúce sa kúpy. Chcem vyjadriť svoju vďačnosť a určite odporúčam ďalším zákazníkom.

    

Chcela by som sa poďakovať realitnej maklérke - p. Šípkovskej z realitnej kancelárií AstonReal za jej profesionálny a milý prístup pri predaji bytu v Banskej Bystrici. Ďakujem.

    

Odporúčam realitnú kanceláriu AstonReal. Pani Jánošová tvrdo pracovala na tom, aby sa môj byt predal. Bola som o všetkom dobre informovaná a rýchlo odpovedala na moje otázky, ktoré som mala. Ďakujem vám, že ste vykonali skvelú prácu pri predaji nehnuteľnosti. Určite odporúčam.

   

Rád by som sa poďakoval Vašej realitej kancelárii AstonReal a najmä Vášmu realitnému maklérovi p. Baďovi aj s manželkou, za profesionálne a rýchle sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Sprostredkovanie predaja, ako aj informovanosť predávajúceho aj kupujúceho o priebehu celej transakcie, kontaktovania s kupujúcim a celou administratívou prebehlo bez najmenších problémov a s vysokou odbornosťou. Myslím, že p. Baďo aj s pani manželkou sú realitní makléri na vysokej úrovni, čomu zodpovedal aj prístup ku mne, ako klientovi. Ešte raz ďakujem.

     

Realitná maklérka p. Andrejcová z realitnej kancelárií AstonReal bola dôsledná, výborne sa s ňou komunikovalo. O každom kroku sme boli včas informovaní. Venovala nám dostatočnú starostlivosť a v každej situácii vhodne poradila a pomohla. Jej postoj a prácu môžeme len pochváliť. 

    

Chcela by som vyjadriť spokojnosť za sprostredkovanie predaja môjho bytu realitnej kancelárii AstonReal. Všetko prebehlo podľa mojich očakávaní. Zmluvu s RK AstonReal som žiadala doplniť o určité informácie, pán Astaloš ma v tomto smere kontaktoval a obratom mi bol zaslaný dodatok k zmluve. Maklér pán Čáni ma od začiatku o celom procese predaja sám informoval, nemusela som sa dožadovať žiadnych informácii. Takúto aktivitu a spoluprácu oceňujem a realitnú kanceláriu odporúčam. Ďakujem a prajem veľa osobných a pracovných úspechov.

    

Keďže ste nás oslovili a žiadate nás o hodnotenie Vašej RK AstonReal a Vašej realitnej maklérky p. Vozatárovej, tak sa radi s Vami podelíme o naše skúsenosti. P. Vozatárová je...ťažko sa mi hľadajú slova ako by som ju opísal. Je to človek na správnom mieste. Je absolútna profesionálka, empatická, čo sa v dnešnej dobe skoro nenájde. Ochotná odpovedať a pomôcť v akejkoľvek dobe. S jej službami sme boli maximálne spokojní a preto sme sa rozhodli poveriť ju s predajom ďalšej nehnuteľnosti, ktorú vlastníme. Takže prajeme jej, aby naďalej ostala takou aká je. V budúcnosti ju budeme odporúčať každému nášmu známemu, ak sa rozhodne pre kúpu alebo predaj nehnuteľnosti. A Vám ako majiteľovi RK AstonReal prajeme veľa úspechov pri výbere ďalšich realitných maklérov podobných ako je p. Vozatárová. Ďakujeme.

    

P. Topoliová - výborný realitný maklér na profesionálnej úrovni. Určite, ak by som niečo predával alebo kupoval, tak sa znova obrátim na služby realitnej kancelárií AstonReal. Maximálna spokojnosť. Odporúčam každému túto maklérku !

    

Na pána Baďa z realitnej kancelárií AstonReal mám kladné hodnotenie. Je to šikovný pán, ktorý dodrží, čo sľúbi a sľúbi, čo reálne dokáže dodržať. Dokonca nám pomohol na katastri niektoré veci vybaviť promptnejšie. Boli sme s ním spokojní a odporúčame jeho služby aj ďalším klientom. Ďakujeme.

    

Veľmi pekne chcem poďakovať realitnej kancelárií AstonReal za pomoc pri hľadaní môjho bytu a za sprostredkovanie kúpy. Ďakujem hlavne p. Čánimu, ktorý sa o všetko postaral, vybavil mi perfektnú cenu a vždy bol na telefóne. Ak budem v budúcnosti kupovať domček tak len cez AstonReal. Ďakujem a veľa spokojných klientov želám.

    

S prácou realitného makléra pána Linkescha z realitnej kancelárie AstonReal sme boli maximálne spokojní. Bol seriózny a spoľahlivý rovnako ako aj realitná maklérka pani Topoliová. Ďakujeme.

    

S prácou a prístupom p. Baďa sme boli veľmi spokojní. Bezproblémová spolupráca, ktorá sa prejavila najmä jeho profesionálnym prístupom. Vecné a promptné riešenie, ktoré zabezpečilo plynulý predaj domu bez zbytočných prieťahov. Celkovo pozitívne hodnotíme jeho prístup, čo sa týka serióznosti, ústretovosti, dochvíľnosti a flexibility. Ďakujeme realitnej kancelárií AstonReal.

    

Sme radi, že sme sa rozhodli práve pre Vašu realitnú kanceláriu AstonReal, pri tomto dôležitom kroku. Služby RK ako aj prácu p. Čániho hodnotíme na výbornú a kobmináciu RK AstonReal + makléra p. Čániho odporúčame. Priebeh procesu bol hladký (predaj + kúpa nehnuteľnosti) vďaka bezodkladnému riešeniu našich požiadaviek a promptnej komunikácie. Ak v budúcnosti budeme riešiť kúpu/predaj nehnuteľnosti, tak len s AstonReal. Ďakujeme!

    

Nejako to rýchlo zbehlo a nepodarilo sa nám už s Vami stretnúť. Preto sa chcem aspoň touto cestou veľmi pekne poďakovať p. Šipkovskej z realitnej kancelárií AstonReal za profesionálny a hlavne ľudský prístup, vynikajúcu pomoc a ochotu pri predaji nehnuteľnosti. P. Šipkovská vybavila všetky potrebné veci, týkajúce sa predaja. Úprimné Vám želám všetko dobré, nech sa Vám darí ako v práci, tak aj v súkromnom živote. Verím, že budeme mať možnosť sa ešte stretnúť.

    

Ďakujeme Vašej realitnej kancelárií AstonReal - p. Astalošovi za dôveru a ochotu pomôcť pri kúpe a samozrejme p. Čánimu za čas, ktorý nam venoval vždy keď bolo treba a ochotu. Veľmi spokojní. Vrelo budeme odporúčať.

    

S realitným maklérom p. Baďom som bol veľmi spokojný. Urobil všetko tak, že ja som nemal absolútne žiadny stres. Super služby, ušlo to ako po masle. Všade dohodnute stretnutia a pripravené podklady. Nikde sme zbytočne nečakali. Vyjadrujem spokojnosť so službami Vašej realitnej kancelárie AstonReal.

    

My s manželom môžme p. makléra Bc. Čániho hodnotiť len tým najlepším slovom. Spoznali sme ho, keď sme predávali byt na Ľadovni. Teraz nám predal chatu. Vo svojej práci je profesionál. Vážime si u neho hlavne to, že aj na úkor svojej rodiny vo svojom voľnom čase bol ochotný prispôsobiť sa klientom. Pri predaji nehnuteľnosti vie prezentovať nehnuteľnosť.  Jeho vystupovanie je hodnotené z našej  strany kladne, slušné, nemáme  žiadne  výhrady. Práve z našej strany mu patrí veľké ďakujeme. Sme radi, že sme mali možnosť ho spoznať. Vašej RK AstonReal prajeme všetko dobré.

    

Ja som bola s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal veľmi spokojná a taktiež aj s Vašou realitnou maklérkou p. Kerestešovou. Vybavili všetko potrebné čo sa týka predaja pozemku. Konali promtne a profesionálne. Ďakujem Vám. 

    

S prístupom p. Baďa sme veľmi spokojní. Je ústretový, ochotný, nápomocný. Vždy poradí. Jemu samému vždy záležalo na tom, aby sme mali všetko, čo potrebujeme. Nikdy nečakal, kým sa mu ozveme a sám aktívne sa u nás informoval, ako postupujeme s vybavovaním potrebných vecí ohľadom úveru a pod. Zatiaľ neľutujeme. Ďakujeme za služby poskytované Vašou realitnou kanceláriou AstoínReal.

    

Ďakujem za korektnú spoluprácu realitnej kancelárií AstonReal. Predaj nebol jednoduchý, ale preto si cením profesionálne vystupovanie p. Čaniho, ktorý to zvládol veľmi dobre. Proaktívny prístup, dodržanie termínov, flexibilnosť. 

    

S prístupom Vašej realitnej maklérky p. Ciller som bola spokojná. Je milá, ochotná a šíri pozitívnu energiu. Dovolím si tvrdiť, že na úrovni reprezentuje Vašu realitnú kanceláriu. Tiež Vašej realitnej kancelárii AstonReal ďakujem za milú pozornosť a pamiatku, za sekt a poháriky.

      

Ako predávajúci som bol veľmi spokojný so službami realitnej maklérky pani Močarníkovej. Bola veľmi ochotná. Vyjadrujem spokojnoť s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal. Ďakujem 

    

Nedávno sme vďaka Vášmu maklérovi kúpili dom na Podháji. Myslím, že zmena RK p. Čánimu veľmi prospela. Vystupovanie, komunikáciu i odbornosť Vášho makléra hodnotím pozitívne. Bol ochotný kedykoľvek veci vybaviť, konal včas, informoval, keď vznikli nejaké problémy, vždy ochotne dvíhal telefón. Bolo poznať, že táto práca je aj jeho koníčkom. A hodnotné bolo aj to, že po kúpe domu sa zaujímal ako sa nám býva. Ak by sme v budúcnosti riešili nejakú nehnuteľnosť, určite by sme uvažovali aj nad ním a Vašou RK AstonReal. Ďakujeme za šampus a pekné poháre, ktoré sme od Vašej RK AstonReal dostali. Milá pozornosť a aj dobre padla. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a pevné zdravie do nastávajúcich dní.

    

Ďakujem veľmi pekne za možnosť kúpy bytu. Som nadmieru spokojná so službami Vašej realitnej kancelárií AstonReal, taktiež vyjadrujem spokojnosť s pánom Baďom, ktorý je veľmi ochotný a ústretový. Prajem Vám ešte veľa rovnako spokojných zákazníkov! 

    

Chcem sa predkovšetkým poďakovať realitnému maklérovi pánovi Linkeschovi z realitnej kancelárii AstonReal, ktorá má pobočku v Poprade. Ďakujem za Vaše služby spojené s kúpou 3- izbového bytu. Som maximálne spokojný s Vašou pomocou. Určite Vás budem ďalej odporúčať. Ešte raz ďakujem. 

    

S prístupom p. Čániho sme boli veľmi spokojní. Byt sme predali veľmi rýchlo. Pán Čáni sa snažil riešiť problémy spojené s predajom bytu promptne a k spokojnosti oboch strán. Vďaka tejto dobrej skúsenosti budeme Vašu realitnú kanceláriu AstonReal odporúčať aj iným. Ďakujeme. 

    

Sme veľmi spokojní s Vašími službami a so službami spojené s kúpou a predajom nehnuteľnosti. Chcel by som vyzdvihnúť realitného makléra p. Petra Schmidta, ktorý nás mal na starosti. Je to chalan na správnom mieste. Aj keď trošku vznikli nejaké problémi pri predaji našej nehnuteľnosti, nakoniec všetko dopadlo dobre. Pán Astaloš môže byť hrdý na takých maklérov ako je p. Schmidt. Chceli by sme sa Vašej realitnej kancelárií AstonReal a aj p. Schmidtovi poďakovat za všetko, čo ste zatiaľ pre moju rodinu urobili.

    

Pán Baďo je profesionál na pravom mieste. Môžem povedať, že s lepším maklérom som sa ešte nestretol, takže mu dávam to najvyššie hodnotenie. Maximálna spokojnoť s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal ! !

   

Ďakujem Vašej realitnej kancelárií AstonReal s.r.o. a hlavne p. Astalošovi. Oceňujem na ňom hlavne to, že čo povedal, tak to aj nakoniec splnil. A tak celý proces spojený s prevodom bytu bol na jednotku. Určite budem p. Astaloša a jeho realitnú kanceláriu len odporúčať.

    

Bolo nám potešením spolupracovať s Vašou realitnou maklérkou p. Vozatárovou. V jej práci môžeme vyzdvihnúť odbornosť, spoľahlivosť, optimizmus pri riešení každej prekážky, s ktorou sme sa stretli, ochotu komunikovať aj v skorých ranných i neskorých poobedných hodinách. V prípade, že by sme (dúfam, že nie) boli nútení opäť riešiť otázku bývania, určite by sme sa obrátili na p. Michaelu z RK AstonReal. Ďakujeme ešte raz a želáme veľa spokojných klientov.

    

Spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal by som ohodnotil veľmi vysoko. Už pri prvom telefonáte som vedel, že našu nehnuteľnosť bude predávat p. Halbarth. Ochotná, ústretová a milá  nie iba k nám - predávajúcim, ale k obidvom stranám. Maximálne odporúčam.

    

V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať Vašej firme AstonReal s. r. o., prostredníctvom ktorej sme realizovali nákup nehnuteľnosti 2-izbového bytu/apartmánu vo Veľkej Lomnici. Chcem sa osobitne poďakovať v mene mojej rodiny realitnej maklérke Angelike Topoliovej. S jednaním pri kúpe bytu sme boli veľmi spokojní. Pani Topoliová nám bola stále k dispozícii a veľmi nám pomohol jej osobný prístup pri vybavovaní každej dôležitej podrobnosti. Chcem sa poďakovať za jej profesionálne služby, za jej ústretovosť, ochotu a snahu čím skôr a hladko realizovať všetky úlohy spojené so zabezpečením prevodu vlastníctva nehnuteľnosti. S vykonanou prácou od prvotnej prehliadky až po odovzdanie bytu paní Topoliová dokázala skoordinovať  naprosto profesionálne a celý proces prebehol hladko bez chýb. Ešte raz ďakujeme p. Angelike Topoliovej a  firme AstonReal s. r. o., za jej profesionálne služby a určite ju odporučíme prípadným ďalším záujemcom.

    

S p. Baďom vynikajúca spolupráca a spokojnosť. Veľmi rýchle vybavenie právnych a iných záležitostí. Veľká vďaka za seriózny prístup a za kompletné služby realitnej kancelárie AstonReal. Maximálna spokojnosť. 

    

Chcel by som vyjadriť veľkú spokojnosť s Vašou realitnou maklérkou Máriou Ciller. Aj keď som zo začiatku nevedel aký byt presne hľadám, jej osobná angažovanosť, zanietenosť, profesionalita a komunikácia sa postarali o to, že už takmer dva mesiace bývam v krásnom byte a lokalite, ktorá mi vyhovuje po všetkých stránkach. Preto Vašu realitnú kanceláriu AstonReal a Vašu realitnú maklérku môžem len doporučiť ďalším Vaším klientom.

      

Dobrý deň, v nadväznosti na Váš e-mail Vám oznamujem, že so službami realitnej kancelárie AstonReal som spokojná. Hlavne oceňujem časovú flexibilitu p. Schmidta, v spolupráci ktorého všetko prebehlo rýchlo a bez stresu. Ďakujem. 

     

Veľmi rada sa vyjadrím k spolupráci s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal a najmä s pánom Baďom. Všetky záležitosti boli vykonané expresne rýchlo, na nič sme nečakali dlhšie ako bolo dohodnuté a vždy sme boli dostatočne informovaní o aktuálnom priebehu. Pán Baďo nás ešte aj po kúpe domu informoval o všetkých potrebných záležitostiach. Keby som si mala vybrať znova, na koho sa obrátime, opäť by sme sa s mojou polovičkou rozhodli rovnako. Sme im veľmi zaviazaní a slovami sa to ani nedá vyjadriť. Ešte raz veľmi pekne Vám ĎAKUJEME!

    

pani Vozatárovou sme veľmi spokojní - je príjemná, spoľahlivá, ústretová. Aj nabudúce! Odporúčam realitnú kanceláriu AstonReal ! ! ! :) a ďakujem!

   

uplynulých týždňoch som hľadal vhodné priestory pre malý sklad. Hľadanie prebiehalo výlučne online. Objavil som dôveryhodnú ponuku na prenájom a kontaktoval pani Halbarth. Stále vo mne pretrváva veľmi dobrý pocit zo vzájomnej komunikácie a jej profesionálneho prístupu. Oceňujem, že ma informovala o všetkých budúcich krokoch. K mojej spokojnosti odkomunikovala návrhy na zmeny v zmluve a ďalšie požiadavky smerom k prenajímateľovi. Počas celého procesu som nemal pocit, že sa zdržujeme. Medzi prvým telefonátom a podpisom nájomnej zmluvy uplynulo len niekoľko dní. Vážim si, že sme mohli komunikovať aj mimo bežnej pracovnej doby. Za spoluprácu s pani Halbarth a AstonReal dávam 10/10. 

    

P. Baďo z realitnej kancelárií AstonReal nám veľmi pomohol pri predaji domu aj bytu a môžem jeho prístup len pochváliť. U mňa má 5***** hviezdičiek. Ďakujem. 

     

prístupom pána Schmidta sme boli maximálne spokojní. Je flexibilný, rýchly a spoľahlivý. Určite doporučíme ďalej Vašu realitnú kanceláriu AstonReal.

  

Boli sme veľmi spokojný. Pani Vozatárová, ktorá s nami riešila kúpu bytu bola veľmi ochotná, milá, všetky naše otázky aj požiadavky ihneď vyriešila. Boli sme nad mieru spokojný. Určite by sme Vašu realitnú kanceláriu AstonReal odporúčili a do budúcna využili, keby sme potrebovali predávať alebo kupovať nehnuteľnosť. Ďakujeme. 

    

Viacnásobná skúsenosť s p. Baďom z realitnej kancelárií AstonReal. Komplexnosť prístupu zahŕňala aj celú škálu služieb naviac, nemám čo vytknúť. Perfektne zvládnutá práca s klientom a skvelá pomoc pri orientácii v oblasti administratívy spojenej s predajom/nákupom nehnuteľnosti.

    

Čo sa týka celkovej spolupráce s p. Šipkovskou z realitnej kancelárií AstonReal pri predaji nášho bytu, k tomu nemám žiadne výhrady a týmto vyjadrujem spokojnosť v plnej miere a poďakovanie p. Šipkovskej za profesionalitu a promotnosť pri všetkých krokoch predaja. Tak ako sme sa už predtým dohodli, zveríme Vám aj predaj nášho 4i-bytu, kde momentálne bývame.

     

Touto cestou by som sa rád poďakoval Vašej realitnej kancelárií AstonReal, zvlášť p. Xénii Halbarth vyjadril poďakovanie za bezstarostný predaj mojej nehnuteľnosti. Vysoko oceňujem a veľmi si vážim profesionálny a úctivý prístup p. Halbarth. Prajem Vám veľa pracovných úspechov a spokojnosť klientov.

    

S Vašou realitnou kanceláriou AstonReal sme boli veľmi spokojní, predovšetkým vďaka práci p. Baďa, ktorý nám bol nápomocný vo všetkých oblastiach a nadmieru ústretový. Jeho prácu hodnotíme na 10/10 a v prípade ďalšieho záujmu by sme určite opätovne oslovili p. Baďa. Ďakujeme ešte raz.

    

Sme veľmi radi, že práve vďaka Vašej realitnej kancelárií AstonReal sa nám podarilo predať našu nehnuteľnosť a veľké poďakovanie patrí hlavne pani Topoliovej, s ktorou bola spolupráca na vysokej úrovni. Je to veľmi milá a hlavne skúsená realitná maklérka. Vašu realitnú kanceláriu a pani Topoliovú budeme odporúčať aj našim známym. Ďakujeme Vám a hlavne pani Topliovej za jej perfektne odvedenú prácu.

    

prístupom p. Vozatárovej som veľmi spokojný. Pomohla mi s úverovými zmluvami a vybrali sme to najvýhodnejšie. Reagovala pohotovo a rýchlo sme sa dopracovali k úspešnému výsledku. Starostlivosť a poskytovanie informácií bolo nadštandardné. Ak budem v budúcnosti riešiť kúpu alebo predaj bytu/domu, s najväčšou pravdepodobnosťou sa obrátim na p. Vozatárovú, respektíve na Vašu realitnú kanceláriu AstonReal. Ďakujem.

    

pani Jánošovu som bol maximálne spokojný. V budúcnosti sa zase rád obrátim na Vašu realitnú kanceláriu AstonReal.

    

žená RK AstonReal s.r.o. Pre kúpu chalupy som bol rozhodnutý už niekoľko rokov a v ponuke som natrafil na chalupu ponúkanú Vašou realitnou kanceláriou. Musím vysoko kladne ohodnotiť prácu Vášho realitného makléra p. Libora Baďa, ktorý sprostredkoval celý obchod. Ďakujem za jeho profesionálny a ľudský prístup ku klientovi. Z uvedeného dôvodu budem Vašu realitnú kanceláriu určite odporúčať a konkrétne pána Baďa. Ešte raz ďakujem.

   

Vážená realitná kancelária AstonReal, s pani Topoliovou sme boli nad mieru spokojní, veľkou mierou sa zaslúžila o predaj našej nehnuteľností. Prajeme Vám viac takýchto realitných maklérov.

   

Čo sa týka služieb Vašej realitnej kancelárie AstonReal, chcem sa poďakovať menovite pánovi Liborovi Baďovi, ktorý realizoval celý obchod a vďaka jeho profesionalite a milému prístupu celý obchod prebehol veľmi rýchlo, hladko a bez zádrhelov. Pán Baďo si dal záležať, aby každá návšteva kancelárie, alebo úradov  bola zmysluplná a efektívna. Tiež vysoko oceňujem aj podporný servis k predaju nehnuteľnosti , ako bolo odhlásenie elektriky, plyny, vody, katastrálnych záležitostí a pod. Všetky informácie, či už odborne, alebo obchodne, boli podávane načas a zrozumiteľne. Moja spokojnosť vysoko prekročila očakavánia a rád sa podelím s touto skúsenosťou aj s inými ľudmi.

   

Kúpil som byt cez Vašu realitnú kanceláriu Astonreal. Maklér pán Libor Baďo s manželkou, sa doslova profesionálne postarali o celý priebeh ,ako predaja,tak aj kúpy bytu.Aj napriek tomu, že na byte viazli určité ťarchy, postupne a hlavne bezpečne sa právnou formou všetko dotiahlo až po úspešné zavkladovanie nehnuteľnosti na moju osobu. Páčil sa mi svedomitý prístup p.Baďa aj manželky, čo sa týka ochrany ,ako mňa kupujúceho, tak aj predávajúcej osoby.Musím opomenúť aj časovú presnosť stretnutí v kancelárii niekoľko krát. Ani 1 minútu ma nenechali čakať.Boli vždy presný a už skor ma vždy čakali.To sa málokedy dnes vidí. Možem potvrdiť, že manželia Baďovci sú prototypom , ako by mal vyzerať profesionálny realitný maklér.Skutočne tomu rozumejú po právnej stránke.Výborná komunikácia, narábanie s peniazmi,zálohy, doklady, potvrdenia, bankové prevody, toto všetko fungovalo ako vyžaduje legislatíva, proste 100 % istota. Odporúčam každému realitku Astonreal s pobočkou v Ružomberku p.Baďo s manželkou. Dávam feedback 100 % +++++

      

Touto cestou chcem vyjadriť spokojnosť a ústretovosť s realitným maklérom p. Baďom pri sprostredkovaní kúpy nehnuteľnosti. S p. Baďom a im podobným realitným maklérom bude AstonReal na dobrej ceste v raste a úspešnosti Vašej spoločnosti. V budúcnosti určite budem plánovať využiť profesionálne služby realitného makléra p. Baďa.

   

S pani maklérkou Luciou Kerestešovou sa nám spolupracovalo veľmi dobre. Vždy nás informovala o dianí a bola maximálne ústretová. Takisto aj s pánom Astalošom sa spolupracovalo výborne. Veľmi rýchlo a zároveň precízne nám odovzdával všetky potrebné dokumety ku kúpe bytu, a takisto bol ochotný nás vždy včas a presne informovať o potrebných veciach. Ďakujeme AstonRealu za spoluprácu. A určite sme spokojní s jeho službami a odporúčame ho aj ďaľším klientom.

    

S p. Baďom som bola mimoriadne spokojná, až nad mieru! Všetko zariadil čo mal a ja som mala o starosť menej, určite do budúcna pána Baďa a realitku AstonReal doporučím vrele mojim známym. S pozdravom Renáta

    

Veľmi chcem poďakovať p. Astalošovi. Môj byt predal promtne, bez problémov, bol veľmi ochotný pri každom kroku, ktorý som absolvovala pri predaju bytu. Ďakujem a Vašej realitnej kancelárií AstonReal prajem veľa dobrých obchodov

    

S Vašou realitnou maklérkou - pani Vozatárovou z realitnej kancelárií AstonReal som bol spokojný na 100%. Odviedla výbornú robotu. Ďakujem za spoluprácu.

    

S pánom Baďom bola veľmi dobrá spolupráca. Pán Baďo veľmi rýchlo a profesionálne poskytoval informácie a pomoc k vybaveniu dokladov. Maximálna spokojnosť! Želáme pánovi Baďovi aj Vašej RK AstonReal ďalšie úspechy a ďakujeme.

    

Chcem Vám veľmi pekne poďakovat za vynikajúcu spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal pri kúpe nehnuteľnosti. Boli sme veľmi spokojní hlavne s p. Karmanovou. Bola veľmi milá, priateľská, úprimná a stále pripravená pomôcť. Bola na telefóne vždy keď sme ju potrebovali, pripravená zodpovedať akúkoľvek otázku. Veľmi veľmi veľká spokojnosť a vďačnosť z našej strany.

    

S pani Vozatárovou som bola maximálne spokojná. Ja som nemala žiadne problémy, všetko vybavila, ja som iba podpisovala, ak bolo treba. Ak by som ešte niekedy mala využívať služby realitky, určite by som sa obrátila na Vašu realitnú kanceláriu AstonReal. Pani Vozatárová je 100%-ná profesionalistka, rozumie svojej práci.

   

S prístupom pani Vozatárovej sme boli veľmi spokojní.. bola nesmierne ochotná zodpovedať všetky naše otázky ohľadom nehnuteľnosti, kedykoľvek (dokonca aj počas víkendov a večerných hodín) bola vždy k dispozícii komunikovať s nami a prispôsobiť sa naším časovým možnostiam a potrebám (čo sa týka organizácie stretnutí).. ochotne a trpezlivo nás sprevádzala (neraz aj odviezla) do inštitúcií (banky, kataster, elektrárne,...) pani Vozatárová zastupuje a reprezentuje Vašu kanceláriu AstonReal naozaj zodpovedne.

     

Bol som nadmieru spokojný s prístupom a prácou realitného makléra p. Baďa z Ružomberka.   Odporúčim Vašu realitnú kanceláriu AstonReal aj iným ľudom. Ďakujem.