Referencie

Chcem sa poďakovať realitnej maklérke pani Ing. Šipkovskej za jej ochotu a profesionálny prístup pomôcť a vedieť poradiť. Prajem veľa takýchto ľudí vo vašom realitnom tíme AstonReal.

Chceme sa poďakovať za profesionálny a zároveň ľudský prístup realitnému maklérovi p. Baďovi s manželkou. Odviedli veľký kus kvalitnej práce. Realitnú kanceláriou AstonReal určite odporúčame. Ďakujeme.

Rád by som poďakoval realitnej maklérke pani Križanovičovej z realitnej kancelárie AstonReal za profesionálny, promptný a spoľahlivý prístup v komunikácií. Taktiež za sprostredkovanie celého obchodu. Príjemné vystupovanie a skvelo odvedená práca. Ďakujem a odporúčam.

Pán Baďo z realitnej kancelárie AstonReal mi pomohol s výberom nehnuteľnosti a poskytol skvelý servis spojený s prepisom bytu a služieb. Obrovská ochota. Ďakujem a určite odporúčam.


Môžem vyjadriť len spokojnosť s realitným maklérom Liborom Baďom z realitnej kancelárie AstonReal. So všetkými službami som bola nadmieru spokojná. Akúkoľvek otázku som položila, bola mi adekvátne zodpovedaná. Všetko, čo bolo sľúbené a bolo v kompetencii RK, bolo dodržané. Ďakujem za Vašu odbornú pomoc a asistenciu pri kúpe nehnuteľnosti.

Som veľmi spokojný s postupom aj so spoluprácou realitného makléra p. Astaloša z realitnej kancelárie AstonReal. Ďakujem za ukážkovú spoluprácu pri predaji bytu. Realitný maklér vychádzal v ústrety po každej stránke. Oceňujem rýchle a seriózne jednanie. Odporúčam každému.

Určite odporúčam realitnú kanceláriu AstonReal. Mal som šťastie, že som spoznal realitného makléra pána Karola Ujházyho, ktorý sa postaral o kompletný servis. Na moje otázky a želania bol stále ochotný pomôcť. Všetko vybavil. Ďakujem.

Pripájame sa k množstvu spokojných klientov realitnej kancelárie AstonReal v Žiline. Zvlášť chceme vysloviť poďakovanie za služby realitného makléra Samuela Hvizda, M.A., ktorý ponúkol predaj stavebného pozemku v obci Terchová. Ústretové a korektné jednanie. Ako kupujúci sme ocenili komplexný servis pri kúpe nášho vysnívaného miesta na relax. Ďakujeme.

Služby, ktoré poskytuje realitná kancelária AstonReal sú promptné, v každom prípade na vysokej profesionálnej úrovni. Profesionálny a zároveň ľudský prístup zo strany konateľa / realitného makléra p. Astaloša. Určite odporúčam. Ďakujem.

Maximálna spokojnosť !!! S realitným maklérom p. Hvizdom z realitnej kancelárie AstonReal bola skvelá spolupráca od samého začiatku. Veľmi milý, komunikatívny, neskutočne ochotný a promptný. Išlo o zdedenú nehnuteľnosť s exekúciou, nie jednoduchý obchod, ALE s jeho prácou a podporou právneho oddelenia to prebehlo veľmi rýchlo a bezproblémovo. Pre nás obrovská pomoc, nakoľko všetky náležitosti vybavili za nás (sami by sme to nedokázali). Veľmi dobrá skúsenosť a určite budem odporúčať ďalej. ĎAKUJEM.

 

S prácou realitného makléra p. Baďa z realitnej kancelárie AstonReal som VEĽMI spokojná. Každému určite odporúčam. Som rada, že s jeho pomocou som mohla kúpiť nehnuteľnosť. Veľmi pekne ĎAKUJEM.

Bolo mi potešením spolupracovať s realitnou kanceláriou AstonReal. Menovite s realitným maklérom pánom Kubištelom. Predaj bytu prebehol v úplnom poriadku a k našej plnej spokojnosti. Veľmi oceňujem osobnú profesionálnu angažovanosť pána Kubištela a jeho ochotu riešiť veci tak, aby sme dospeli k úspešnému koncu transakcie predaja bytu v Senici. Ďakujem a určite odporúčam.

Veľké poďakovenie realitnej maklérke pani Vierke Šipkovskej z realitnej kancelárie AstonReal za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Pani Šipkovskú som oslovila už pred pár rokmi, takže aj teraz bola jasná voľba. Môžem len odporúčať - profesionálny prístup, ochota a podpora aj v nečakaných situáciách, ktoré môžu nastať. Veľká spokojnosť a ešte raz ĎAKUJEM.

S realitným maklérom p. Ujházym z realitnej kancelárie AstonReal je výborná spolupráca. Ústretový prístup, odbornosť. Našu nehnuteľnost predal do jedného mesiaca. Keď budem riešiť predaj / kúpu nehnuteľnosti, tak určite len sním. Odporúčam. Ďakujem.

Vybrali sme si realitnú kanceláriu AstonReal ako sprostredkovateľa predaja domu v Hornej Súči. Realitná maklérka p. Halbarth odviedla perfektnú prácu. Je to realitná maklérka, na ktorú sa môžete 100% spoľahnúť. Predaj domu prebehol bez problémov. Sme s manželom veľmi spokojní. Pani Halbarth veľmi pekne Vám ĎAKUJEME.

Realitný maklér p. Baďo a jeho manželka odviedli skvelú prácu. Do budúcna plánujem ďalšiu spoluprácu. Veľmi rád by som touto cestou ešte raz srdečne poďakoval za skvelú spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal. Určite budem Vaše služby vrelo odporúčať všetkým známym.


Chcela by som sa poďakovat realitnej maklérke p. Xénií Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal za výborne služby pri predaji garsónky. Žijem v zahraničí a veľmi som ocenila, že pani Halbarth našla za 2 týždne Kupujúcich a postarala sa, aby predaj prebehol v čase, kedy som bola na Slovensku. Vopred ma informovala o všetkých krokoch potrebných z mojej strany, aby obchod prebehol bez zadrhelov a čo najrýchlejšie. Koordinovala obe zmluvné strany, aj banku poskytujucú financie. Všetko to robila s ľahkosťou, humorom a veľmi dobre sa mi s ňou robilo. Naša spolupráca pokračuje a momentálne mi hľadá investičný byt v inej lokalite. Pani Halbarth je skvelá maklérka a robí svoju prácu výborne. Vrelo odporúčam a ďakujem za super služby.

Ďakujeme za super prístup a ochotu realitného makléra pána Baďa ako aj pani Baďovej z realitnej kancelárie AstonReal. Spolupráca bola od začiatku veľmi dobrá. Od začiatku bola jeho ochota, profesionálny prístup a pomoc pri vybavovaní všetkých potrebných náležitostí predaja a prepisu na vysokej úrovni. Za všetko mu patrí vďaka. Určite robí dobré meno realitnej kancelárii AstonReal. Takto majú vyzerať služby pre zákazníka. Ešte raz ĎAKUJEME.

Realitný maklér p. Pusztai z realitnej kancelárie AstonReal mi za 24h našiel nájomníkov do bytu, ktorý som chcela prenajať. Rýchle jednanie, bez komplikácií, tak, ako to má byť. ĎAKUJEM. Určite tohto makléra odporúčam.

Spolupracovali sme s realitným maklérom pánom Ladislavom Pusztaiom z realitnej kancelárie AstonReal pri predaji nášho bytu na ulici Kpt. Nálepku v Košiciach. Chceme sa poďakovať za jeho ochotu, pohotovosť, komunikáciu, schopnosť veci riešiť a profesionálny prístup, vďaka čomu sme mohli našu nehnuteľnosť predať veľmi rýchlo, bez komplikácií a za najvyššiu cenu. Jeho služby môžeme určite odporučiť aj ďalším klientom. Ešte raz veľká vďaka.

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie celého obchodu. Som veľmi spokojný, ako to všetko prebiehalo. Vaša profesionalita, ústretovosť, jednanie, príjemné vystupovanie a skvelo odvedená práca. Veľké poďakovanie patrí pánovi Mgr. Richardovi Luptákovi, realitnému malérovi z realitnej kancelárie AstonReal s.r.o., za skvelo odvedenú prácu, dokonalý servis, profesionálny a zodpovedný prístup. Za jeho príjemnú a profesionálnu komunikáciu. Obchod bol perfektne zorganizovaný, všetko prebiehalo podľa mojich predstáv vo veľmi príjemnej atmosfére bez tlakov a napätia. Mám radosť, že som mal to šťastie vybrať si práve pána Luptáka. V prípade ďalšej potreby budem kontaktovať a tiež doporučovať. Prajem veľa zdravia a spokojných klientov. Rád sa v budúcnosti stretnem, poradím, podľa potreby využijem znova Vaše služby a určite odporúčam.

Bol som opät spokojný s prácou realitnej maklérky p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal. Je milá, ochotná, vždy sa snaží urobiť viac ako ostatný. Určite odporúčam. Ďakujem!

Rozhodli sme sa pre spoluprácu s realitnou kanceláriou AstonReal a bola to dobrá voľba. Všetko prebehlo podľa dohody, nebol žiadny problém. Realitný maklér pán Samuel Hvizd je ústretový, ochotný, promptný a dobre sa s ním spolupracovalo. Ďakujeme. Určite odporúčame!

V realitnej kancelárií AstonReal som jednal s realitnou maklérkou pani Močárnikovou a od začiatku sa jednalo o veľmi profesionálny, ale hlavne ľudský prístup. Všetko na čom sme sa dohodli platilo a vždy to bolo vyriešené promptne, či už osobne, telefonicky alebo e-mailom. Bola to moja prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou. Vevedel som, čo očakávať, ale môžem povedať, že "latku" nasadili naozaj vysoko. Ďakujem.

Realitný maklér Libor Baďo z realitnej kancelárie AstonReal je profík. Vyzná sa vo svojej práci. Vie veci rýchlo vybaviť, zariadiť a poradiť. Je vždy v dobrej nálade. Je priateľský, otvorený, komunikatívny, s jemnou dávkou humoru. Pohotovo reaguje, rieši úlohy zodpovedne, svedomito a čisto. Vyjadruje sa jasne. Má rozsiahly prehľad. Je dobre organizovaný, má dobre spracovaný plán na vec, vie sa aj prispôsobit situácií a riešit veci spontánne, keď treba. Je flexibilný. Spolupráca s ním je veľmi príjemná. Veľmi pekne ďakujem za profesionálnu spoluprácu.

Bola som veľmi spokojná s vašou realitnou kanceláriou AstonReal a hlavne s realitnou maklérkou p. Križanovičovou. Je to veľmi šikovná a príjemná realitná maklérka. Všetky úkony boli vykonané profesionálne, precízne vrátane výbornej komunikácie. ĎAKUJEM jej za výborne vykonanú prácu. Určite odporúčam.

Ja ako kupujúci som bol s prístupom Vašej realitnej maklérky pani Močarníkovej z realitnej kancelárie AstonReal veľmi spokojný. Mala nielen príjemný proklientský prístup, ale dokázala zreálniť aj prehnané finančné požiadavky predávajúceho za predmetnú nehnuteľnosť, ktoré vskutku nezodpovedali stavu nehnuteľnosti. Rovnako potešil darček od Vašej spoločnosti v podobe šampanského s pohármi pri odovzdávaní kúpenej nehnuteľnosti. Ďakujem Vám za úspešnú spoluprácu.

Bola to moja prvá kúpa nehnuteľnosti a vedela som, že chcem ísť cestou spolupráce s RK, keďže v tomto smere som nemala žiadne skúsenosti. S prácou RK AstonReal a najmä so spoluprácou s p. Ujházym som bola veľmi spokojná. Cením si skvelý profesionálny, ale aj ľudský prístup. Pomohol mi so všetkým, čo bolo potrebné, vždy ma informoval o priebehu aj o každej malej zmene v súvislosti s kúpou. Ak bolo potrebné, vysvetlil mi všetky kroky, postupy a previedol ma celým procesom - od prvej obhliadky až po finálny prepis energií. Ako maklér mal moju plnú dôveru, vedela som, že sa naňho môžem absolútne spoľahnúť a vždy sa snažil vybaviť všetky veci k maximálnej spokojnosti oboch zainteresovaných klientov (kupujúcej aj predávajúcej). Skúsenosť s RK aj maklérom hodnotím veľmi pozitívne a s celým priebehom kúpy nehnuteľnosti som mimoriadne spokojná. Ak budem mať možnosť, rada budem odporúčať Vaše služby a viem, že by som sa týmto smerom obrátila na Vaše služby aj v budúcnosti.

Chceme sa poďakovať realitnému maklérovi p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal. Ďakujeme za vybavenie právnych a iných záležitostí, za seriózny prístup a za kompletné služby. Určite odporučíme.

S realitnou maklérkou p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal som bola veľmi spokojná. Je komunikatívna, veľmi milá a priateľská. Snaží sa vyjsť v ústrety jednej aj druhej strane. Je vidno, že svojej práci rozumie a robí ju s nadšením. Určite odporúčam. Ďakujem.

Chceli by sme sa touto cestou veľmi pekne poďakovať realitnému maklérovi pánovi Baďovi z realitnej kancelárie AstonReal za ochotu, ústretovosť, špičkové služby, profesionalitu a nadštandardný prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Ďakujeme a budeme ho ako realitného makléra odporúčať každému, kto bude potrebovať kúpiť / predať nehnuteľnosť. Bolo to až nad naše očakávania. Prajem veľa šťastných kupujúcich / predávajúcich! Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME.

Moja skúsenosť s realitnou maklérkou p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal bola veľmi príjemná a pozitívna. P. Halbarth mi bola veľmi nápomocná, promtne a ochotne reagovala na moje dotazy a mala veľmi priateľský prístup. Pri riešení hypotéky mi pomáhala s každým krokom a ak nastal nejaký problém, ihneď ho vyriešila. S jej prácou som bola veľmi spokojná. Moju skúsenosť hodnotím 10/10 a určite by som Vašu realitnú kanceláriu odporúčala ostatným ľudom.

Ďakujem za odborné služby p. Baďa a p. Baďovej z realitnej kancelárie AstonReal. Realitného makléra som oslovila na základe doporučenia od mojich známych. Vaša realitná kancelária a v jej mene p. Libor Baďo spolu s p. Baďovou, mi poskytli skutočne profesionálne služby a vyčerpávajúce poradenstvo a celkový právny servis pri predaji mojej nehnuteľnosti. Ich prácu hodnotím ako prácu na vysokej profesionálnej úrovni. V rámci regiónu Liptov s ochotou podám tieto informácie Vašim ďalším potencionálnym klientom a doporučím im týchto konkrétnych maklérov. Ďakujem Vám.

S prístupom a výkonom práce realitného makléra p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal som bol nadmieru spokojný. Vo svojom prístupe pekne spojila ľudskosť a profesionalitu. Patrí jej jedno veľké ďakujem.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať p. Baďovi a jeho manželke z realitnej kancelárie AstonReal, pobočka Ružomberok. Perfektná práca, profesionálny a hlavne ľudský prístup. Oceňujem realitné znalosti pri sprostredkovaní obchodu. Sú najlepší. Vrelo odporúčam všetkým. ĎAKUJEM.

Ďakujem p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu. Ste vynikajúci maklér, férový a ústretový. Kiežby boli na Slovensku viacerí takíto ľudia, bolo by to fajn. Ďakujem za všetko. Prajeme Vám všetko dobré. Nech sa darí. 

Veľmi rada sa chcem, z celého srdca, poďakovať maklérovi z AstonReal - pánovi Kubištelovi, za neskutočnú ochotu, trpezlivosť a pochopenie pri predaji nehnuteľnosti, a to chaty na Záhorí. Prvý dojem bol presne taký, aký je aj ten druhý. Vďaka Vašej realitnej kancelárii máme konečne vytúženú chatu. Ako bonus sme spoznali neskutočne milích predávajúcich, starší manželský pár, ktorí, keď sa po 40tich rokoch lúčili s chatou, pustili slzičku. Bol to ich druhý domov a my sme sa s mužom dohodli, že im kedykoľvek doprajeme čas oddychu na ich srdcovke. Ešte raz ďakujeme a bolo nám potešením.

S realitným maklérom p. Baďom z realitnej kancelárie AstonReal, ktorý nám sprostredkoval predaj dvoch bytov a kúpu rodinného domu sme boli veľmi spokojní. Poskytol aj after-sale service (napr. prepis el. energie, atď.), čo si veľmi ceníme. Ak by sme predávali resp. kupovali ďalšiu nehnuteľnosť , určite by sme sa na neho znova obrátili.

S prácou realitnej maklérky p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal sme boli spokojní. Vždy bola ústretová a ochotná, so snahou vyhovieť obom zúčastneným stranám. Oceňujeme aj priateľský prístup skĺbený s profesionalitou, ktorý sa vymyká bežným štandardom realitných maklérov z konkurenčných spoločností. Ďakujeme.

Chcela by som sa poďakovať pánovi Samuelovi Hvizdovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu pri kúpe môjho nového bytíku. Pán Samuel Hvizd je veľmi ochotný a ústretový. Má profesionálne vystupovanie. Na všetkom, na čom sme sa dohodli - splnil. Ešte raz ĎAKUJEM krásne.

 

S predajom bytu nám pomáhala realitná maklérka Xénia Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal. Boli sme spokojní s jej ľudským prístupom. Urobila pekné fotky nášho bytu, aj popis bol presný a jasný. Bola vždy presná, keď sme si dohodli stretnutie. Vysvetlila nám všetko, čo sme potrebovali vedieť. Vždy zodpovedala na naše otázky. Ďakujeme jej za pomoc.

Dovolím si touto cestou vyjadriť spokojnosť s realitnými maklérmi, a to s p. Topoliovou a p. Linkeschom z realitnej kancelárie AstonReal. Maximálna spokojnosť. Odbornosť a ochota riešiť požiadavky klienta. Majú moju dôveru a určite sa na nich obrátim, ak budem potrebovať služby realitnej kancelárie. Teším sa na spoluprácu do budúcna. Ďakujem.

Služby realitnej kancelárie AstonReal môžem hodnotiť na číselnej škále od 1 do 10 číslom 10! Spokojnosť s realitným maklérom p. Ujházym, ktorý mal predaj na starosti. Bol som veľmi spokojný. Ďakujem za Vaše služby.

Radi by sme vyjadrili spokojnosť s realitnou kanceláriou AstonReal. Poďakovanie patrí najmä realitnému maklérovi p. Luptákovi, a to za jeho ochotu, ústretovosť, profesionálny a ľudský prístup. Určite budeme Vašu realitnú kanceláriu vrelo odporúčať ďalej. Mať takého zamestnanca je na nezaplatenie. Ďakujeme.

Dovoľte, aby sme vyjadrili veľké uznanie a poďakovanie za vysoko profesionálny prístup pri kúpe rodinného domu pre pani Janku Močarnikovú a jej mladú kolegyňku. Dlho sme hľadali dom na dovolenkový pobyt v lone prírody. To sa nám podarilo nájsť aj vďaka Vášmu zohratému tímu z realitnej kancelárie AstonReal Púchov. Pri akejkoľvek požiadavke promptne zareagovali a aj v tomto neľahkom období sa nám podarilo nehnuteľnosť kúpiť. Pani Janka, ešte raz veľké poďakovanie.

Som veľmi vďačný za objavenie realitnej kancelárie AstonReal v Poprade pri predaji nehnuteľnosti, ale konkrétne za realitnú maklérku p. Topoliovú a jej spolupracovníka p. Linkescha. Priebeh predaja nehnuteľnosti hodnotím na 100%. Konkrétne chcem poďakovať p. Topoliovej za jej spoluprácu, ochotu, veľmi zodpovedný a profesionalný prístup. ĎAKUJEM. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam.

Chceme sa poďakovať p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal. Z našej strany veľká spokojnosť pri kúpe nehnuteľnosti. Má našu dôveru a určite sa na neho obrátime, ak budeme potrebovať služby realitnej kancelárie. ĎAKUJEME.

Realitnú kanceláriu AstonReal sme si vybrali na základe odporúčania našej známej a sme veľmi šťastní, že sme tak urobili. Všetko prebehlo na jednotku. Hlavne by sme chceli vyzdvihnúť prácu realitného makléra p. Hvizda. Je to jeden milý, šikovný a stále vysmiatý pán, ktorý má profesionálny prístup, o čom sme sa sami presvedčili. Keby sme do budúcna potrebovali služby realitnej kancelárie, tak jedine AstonReal a p. Hvizd. ĎAKUJEME ešte raz.

 

Spolupráca s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal bola na veľmi vysokej úrovni. Realitný maklér pán Libor Baďo vybavoval všetky náležitosti spojené s kúpou bytu na vysokej a profesionálnej úrovni, v najkratšom možnom čase. S jeho prácou sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme za spoluprácu.

Veľká spokojnosť po všetkých stránkach a mimoriadna spokojnosť s realitným maklérom p. Jamriškom z realitnej kancelárie AstonReal. Chválim ústretovosť, flexibilitu, ochotu. Maximálna spokojnosť. ĎAKUJEME.

Chceli by sme veľmi pochváliť pána Astaloša a jeho úplne úžasný prístup, komunikáciu, ústretovosť a hlavne trpezlivosť. Sme nesmierne vďační a šťastní, splnil sa nám sen. Ďakujeme a vrelo odporúčame realitnú kanceláriu AstonReal.

Veľmi chválim realitnú kanceláriu AstonReal v Ružomberku, hlavne realitného makléra pána Libora Baďa s jeho manželkou, za ich profesionalitu, ústretovoť a ľudskosť. Budem len vrelo odporúčať ! ĎAKUJEM.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Šipkovskej z realitnej kancelárie AstonReal. Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už e-mailom alebo cez telefón. Ďakujem Vám za spoluprácu, ústretovosť a ochotu. Želám Vám všetko dobré a veľa úspechov!

Chceli by sme sa aj takouto formou ešte raz poďakovať p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu pri kúpe (teraz už nášho) bytu. Veľmi si ceníme Váš ľudský prístup a taktiež Vašu trpezlivosť a zhovievavosť, vďaka ktorej sme kúpu mohli dotiahnuť do úspešného k