Referencie

Maximálna spokojnosť a profesionálny prístup p. Libora Baďa z realitnej kancelárie AstonReal. Všetko bolo z jeho strany organizované na vysokej úrovni. Môžeme len vrelo odporúčať. Ďakujeme Vám veľmi pekne.

Prístup realitnej maklérky pani Bohunskej z realitnej kancelárie AstonReal bol na 100% profesionálny, zodpovedný a zároveň ľudský. Veľmi som spokojná. Ďakujeme a Vašu realitnú kanceláriu môžem iba vrelo doporučiť.


Ďakujem za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Vysoko pozitívne hodnotím prácu a vystupovanie realitnej maklérky p. Šipkovskej. Je vždy dobre naladená, ochotná a pripravená vysvetliť, poradiť a pomôcť. Naozaj profesionálny a zodpovedný prístup, s ktorým som bol veľmi spokojný. Servis, ktorý ponúka RK AstonReal, môžem len odporučiť.

Dovoľte mi vyjadriť úplnú spokojnosť so službami realitnej maklérky p. Jánošovej z RK AstonReal. Maximálna spokojnosť s celým priebehom prenájmu môjho bytu. Môžem len vrelo odporúčať. Želám p. Jánošovej a aj Vašej RK ďalšie úspechy a ĎAKUJEM.

Ďakujem za pomoc pri kúpe bytu realitnému maklérovi p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal. Profesionálny a flexibilný prístup počas celého obchodu. Za všetko Vám ďakujem a prajem veľa úspechov. Odporúčam.

S prácou realitného makléra p. Astaloša z realitnej kancelárie AstonReal sme boli spokojní. Priaznivo hodnotíme Vaše vystupovanie a prístup ku klientom s ochotou vysvetliť nejasnosti ohľadom nehnuteľnosti a jednotlivých krokov pri sprostredkovaní prenájmu. Odporúčame Vás rodine a známym, ktorí budú riešiť  prenájom / kúpu / predaj nehnuteľnosti. Ďakujeme.

Ďakujem za sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti. Vysoko pozitívne hodnotím prácu a vystupovanie realitnej maklérky Kataríny Križanovičovej. Naozaj profesionálny a zodpovedný prístup, s ktorým som bola veľmi spokojná. Servis, ktorý ponúka táto realitná kancelária, môžem len odporučiť.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať za všetkú snahu a pomoc pri kupovaní nehnuteľnosti realitnému maklérovi pánovi Baďovi z realitnej kancelárie AstonReal. Bol veľmi milý, ochotný, príjemný a vyšiel nám v ústrety. Ďakujeme veľmi pekne a určite ho odporúčame aj druhým.

Veľmi pekne chcem poďakovať realitnej maklérke pani Križanovičovej z realitnej kancelárie AstonReal pri kúpe nehnuteľnosti. Bola nápomocná v každom okamihu. Všetko prebehlo TIP TOP ako som si predstavovala. TOP služby, TOP servis. Veľká vďaka. Odporúčam určite všetkým známym.

Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie celého obchodu. Spokojná na 100%. Pán Baďo z realitnej kancelárie AstonReal je TOPKA, klobúk dole. Profesionalita, ústretovosť, jednanie, príjemné vystupovanie a skvelo odvedená práca.

Ďakujem Vašej realitnej kancelárií AstonReal, že som mohol byt Vašim klientom. Určite budem služby Vašej realitnej kancelárie odporúčať aj svojim známym. Cez pána Baďa som tento byt pred pár rokmi kupoval a teraz aj predával. Jeho komunikáciu a prístup neviem ani ohodnotiť, lebo s tak ochotným človekom sa málo kde stretnete. Je to profesionál, ktorý nechce predať za každú cenu a zhrabnúť províziu, ale chce, aby každá strana bola spokojná. Čo môžem teda hodnotiť ako kupujúci a teraz už aj ako predávajúci. Vrelo odporúčam túto realitnú kanceláriu. Prístup pána Baďa si zaslúži 110 hviezdičiek z 10. Kúpa a aj predaj cez neho je absolútne bez starosti, dostupný 24/7 pre predávajúceho a aj kupujúceho. PROFESIONALITA je slovo, ktoré túto RK vystihujú.

Chcem veľmi pekne poďakovať pánovi Baďovi z realitnej kancelárie AstonReal. Jeho prístup bol veľmi príjemný a ústretový. Pán Baďo je veľký profesionál, skúsený a dôsledný. Určite odporúčam aj ostatným. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Chcem sa touto cestou poďakovať za sprostredkovanie celého obchodu realitnému maklérovi pánovi Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal, za jeho zodpovedný prístup, ochotu a seriózne jednanie. Prajem Vám veľa spokojných klientov. Určite odporúčam.

Profesionálny prístup, rýchle jednanie a konanie v dôležitých momentoch pri kúpe nehnuteľnosti. Prístup pána Baďa z realitnej kancelárie AstonReal bol profesionálny. K dispozícií bol kedykoľvek. Vrelo odporúčam. Ďakujem.

Chcem vyjadriť svoje poďakovanie realitnému maklérovi pánovi Jakubovi Mrišovi z realitnej kancelárie AstonReal, pobočka Považská Bystrica. Veľmi dobre odvedená práca pri sprostredkovaní prenájmu môjho bytu, profesionálny a ľudsky prístup nie len ku mne, ale aj k záujemcom o prenájom. Pán konateľ, prijmite moje úprimne uznanie a kladne hodnotenie Vášho realitného makléra za jeho manažérske schopnosti a preukázané skúsenosti na realitnom trhu. Prajem Vám veľa ďalších spokojných klientov a hlavne úspešných realitných maklérov vo Vašom tíme.

Po celý čas spolupráce bol prístup realitného makléra pána Linkescha z realitnej kancelárie AstonReal profesionálny. Problémy, ktoré nastali, sme riešili spolu k spokojnosti. Po ročnej spolupráci sa predaj uskutočnil. Z mojej strany maximálna spokojnosť. Ďakujem.

Som veľmi spokojná s realitnou kanceláriou AstonReal a predovšetkým s maklérom p. Hvizdom. Predávali sme komplikovaný pozemok. Na naše požiadavky reagoval promptne, je spoľahlivý a komunikatívny. Ak budem ešte predávať nehnuteľnosť, obrátim sa znovu na neho. ĎAKUJEM a ODPORÚČAM.

Chcem sa poďakovať realitnej maklérke pani Ing. Šipkovskej za jej ochotu a profesionálny prístup pomôcť a vedieť poradiť. Prajem veľa takýchto ľudí vo vašom realitnom tíme AstonReal.

Chceme sa poďakovať za profesionálny a zároveň ľudský prístup realitnému maklérovi p. Baďovi s manželkou. Odviedli veľký kus kvalitnej práce. Realitnú kanceláriou AstonReal určite odporúčame. Ďakujeme.

Rád by som poďakoval realitnej maklérke pani Križanovičovej z realitnej kancelárie AstonReal za profesionálny, promptný a spoľahlivý prístup v komunikácií. Taktiež za sprostredkovanie celého obchodu. Príjemné vystupovanie a skvelo odvedená práca. Ďakujem a odporúčam.

Pán Baďo z realitnej kancelárie AstonReal mi pomohol s výberom nehnuteľnosti a poskytol skvelý servis spojený s prepisom bytu a služieb. Obrovská ochota. Ďakujem a určite odporúčam.


Môžem vyjadriť len spokojnosť s realitným maklérom Liborom Baďom z realitnej kancelárie AstonReal. So všetkými službami som bola nadmieru spokojná. Akúkoľvek otázku som položila, bola mi adekvátne zodpovedaná. Všetko, čo bolo sľúbené a bolo v kompetencii RK, bolo dodržané. Ďakujem za Vašu odbornú pomoc a asistenciu pri kúpe nehnuteľnosti.

Som veľmi spokojný s postupom aj so spoluprácou realitného makléra p. Astaloša z realitnej kancelárie AstonReal. Ďakujem za ukážkovú spoluprácu pri predaji bytu. Realitný maklér vychádzal v ústrety po každej stránke. Oceňujem rýchle a seriózne jednanie. Odporúčam každému.

Určite odporúčam realitnú kanceláriu AstonReal. Mal som šťastie, že som spoznal realitného makléra pána Karola Ujházyho, ktorý sa postaral o kompletný servis. Na moje otázky a želania bol stále ochotný pomôcť. Všetko vybavil. Ďakujem.

Pripájame sa k množstvu spokojných klientov realitnej kancelárie AstonReal v Žiline. Zvlášť chceme vysloviť poďakovanie za služby realitného makléra Samuela Hvizda, M.A., ktorý ponúkol predaj stavebného pozemku v obci Terchová. Ústretové a korektné jednanie. Ako kupujúci sme ocenili komplexný servis pri kúpe nášho vysnívaného miesta na relax. Ďakujeme.

Služby, ktoré poskytuje realitná kancelária AstonReal sú promptné, v každom prípade na vysokej profesionálnej úrovni. Profesionálny a zároveň ľudský prístup zo strany konateľa / realitného makléra p. Astaloša. Určite odporúčam. Ďakujem.

Maximálna spokojnosť !!! S realitným maklérom p. Hvizdom z realitnej kancelárie AstonReal bola skvelá spolupráca od samého začiatku. Veľmi milý, komunikatívny, neskutočne ochotný a promptný. Išlo o zdedenú nehnuteľnosť s exekúciou, nie jednoduchý obchod, ALE s jeho prácou a podporou právneho oddelenia to prebehlo veľmi rýchlo a bezproblémovo. Pre nás obrovská pomoc, nakoľko všetky náležitosti vybavili za nás (sami by sme to nedokázali). Veľmi dobrá skúsenosť a určite budem odporúčať ďalej. ĎAKUJEM.

 

S prácou realitného makléra p. Baďa z realitnej kancelárie AstonReal som VEĽMI spokojná. Každému určite odporúčam. Som rada, že s jeho pomocou som mohla kúpiť nehnuteľnosť. Veľmi pekne ĎAKUJEM.

Bolo mi potešením spolupracovať s realitnou kanceláriou AstonReal. Menovite s realitným maklérom pánom Kubištelom. Predaj bytu prebehol v úplnom poriadku a k našej plnej spokojnosti. Veľmi oceňujem osobnú profesionálnu angažovanosť pána Kubištela a jeho ochotu riešiť veci tak, aby sme dospeli k úspešnému koncu transakcie predaja bytu v Senici. Ďakujem a určite odporúčam.

Veľké poďakovenie realitnej maklérke pani Vierke Šipkovskej z realitnej kancelárie AstonReal za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Pani Šipkovskú som oslovila už pred pár rokmi, takže aj teraz bola jasná voľba. Môžem len odporúčať - profesionálny prístup, ochota a podpora aj v nečakaných situáciách, ktoré môžu nastať. Veľká spokojnosť a ešte raz ĎAKUJEM.

S realitným maklérom p. Ujházym z realitnej kancelárie AstonReal je výborná spolupráca. Ústretový prístup, odbornosť. Našu nehnuteľnost predal do jedného mesiaca. Keď budem riešiť predaj / kúpu nehnuteľnosti, tak určite len sním. Odporúčam. Ďakujem.

Vybrali sme si realitnú kanceláriu AstonReal ako sprostredkovateľa predaja domu v Hornej Súči. Realitná maklérka p. Halbarth odviedla perfektnú prácu. Je to realitná maklérka, na ktorú sa môžete 100% spoľahnúť. Predaj domu prebehol bez problémov. Sme s manželom veľmi spokojní. Pani Halbarth veľmi pekne Vám ĎAKUJEME.

Realitný maklér p. Baďo a jeho manželka odviedli skvelú prácu. Do budúcna plánujem ďalšiu spoluprácu. Veľmi rád by som touto cestou ešte raz srdečne poďakoval za skvelú spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal. Určite budem Vaše služby vrelo odporúčať všetkým známym.


Chcela by som sa poďakovat realitnej maklérke p. Xénií Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal za výborne služby pri predaji garsónky. Žijem v zahraničí a veľmi som ocenila, že pani Halbarth našla za 2 týždne Kupujúcich a postarala sa, aby predaj prebehol v čase, kedy som bola na Slovensku. Vopred ma informovala o všetkých krokoch potrebných z mojej strany, aby obchod prebehol bez zadrhelov a čo najrýchlejšie. Koordinovala obe zmluvné strany, aj banku poskytujucú financie. Všetko to robila s ľahkosťou, humorom a veľmi dobre sa mi s ňou robilo. Naša spolupráca pokračuje a momentálne mi hľadá investičný byt v inej lokalite. Pani Halbarth je skvelá maklérka a robí svoju prácu výborne. Vrelo odporúčam a ďakujem za super služby.

Ďakujeme za super prístup a ochotu realitného makléra pána Baďa ako aj pani Baďovej z realitnej kancelárie AstonReal. Spolupráca bola od začiatku veľmi dobrá. Od začiatku bola jeho ochota, profesionálny prístup a pomoc pri vybavovaní všetkých potrebných náležitostí predaja a prepisu na vysokej úrovni. Za všetko mu patrí vďaka. Určite robí dobré meno realitnej kancelárii AstonReal. Takto majú vyzerať služby pre zákazníka. Ešte raz ĎAKUJEME.

Realitný maklér p. Pusztai z realitnej kancelárie AstonReal mi za 24h našiel nájomníkov do bytu, ktorý som chcela prenajať. Rýchle jednanie, bez komplikácií, tak, ako to má byť. ĎAKUJEM. Určite tohto makléra odporúčam.

Spolupracovali sme s realitným maklérom pánom Ladislavom Pusztaiom z realitnej kancelárie AstonReal pri predaji nášho bytu na ulici Kpt. Nálepku v Košiciach. Chceme sa poďakovať za jeho ochotu, pohotovosť, komunikáciu, schopnosť veci riešiť a profesionálny prístup, vďaka čomu sme mohli našu nehnuteľnosť predať veľmi rýchlo, bez komplikácií a za najvyššiu cenu. Jeho služby môžeme určite odporučiť aj ďalším klientom. Ešte raz veľká vďaka.

Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie celého obchodu. Som veľmi spokojný, ako to všetko prebiehalo. Vaša profesionalita, ústretovosť, jednanie, príjemné vystupovanie a skvelo odvedená práca. Veľké poďakovanie patrí pánovi Mgr. Richardovi Luptákovi, realitnému malérovi z realitnej kancelárie AstonReal s.r.o., za skvelo odvedenú prácu, dokonalý servis, profesionálny a zodpovedný prístup. Za jeho príjemnú a profesionálnu komunikáciu. Obchod bol perfektne zorganizovaný, všetko prebiehalo podľa mojich predstáv vo veľmi príjemnej atmosfére bez tlakov a napätia. Mám radosť, že som mal to šťastie vybrať si práve pána Luptáka. V prípade ďalšej potreby budem kontaktovať a tiež doporučovať. Prajem veľa zdravia a spokojných klientov. Rád sa v budúcnosti stretnem, poradím, podľa potreby využijem znova Vaše služby a určite odporúčam.

Bol som opät spokojný s prácou realitnej maklérky p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal. Je milá, ochotná, vždy sa snaží urobiť viac ako ostatný. Určite odporúčam. Ďakujem!

Rozhodli sme sa pre spoluprácu s realitnou kanceláriou AstonReal a bola to dobrá voľba. Všetko prebehlo podľa dohody, nebol žiadny problém. Realitný maklér pán Samuel Hvizd je ústretový, ochotný, promptný a dobre sa s ním spolupracovalo. Ďakujeme. Určite odporúčame!

V realitnej kancelárií AstonReal som jednal s realitnou maklérkou pani Močárnikovou a od začiatku sa jednalo o veľmi profesionálny, ale hlavne ľudský prístup. Všetko na čom sme sa dohodli platilo a vždy to bolo vyriešené promptne, či už osobne, telefonicky alebo e-mailom. Bola to moja prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou. Vevedel som, čo očakávať, ale môžem povedať, že "latku" nasadili naozaj vysoko. Ďakujem.

Realitný maklér Libor Baďo z realitnej kancelárie AstonReal je profík. Vyzná sa vo svojej práci. Vie veci rýchlo vybaviť, zariadiť a poradiť. Je vždy v dobrej nálade. Je priateľský, otvorený, komunikatívny, s jemnou dávkou humoru. Pohotovo reaguje, rieši úlohy zodpovedne, svedomito a čisto. Vyjadruje sa jasne. Má rozsiahly prehľad. Je dobre organizovaný, má dobre spracovaný plán na vec, vie sa aj prispôsobit situácií a riešit veci spontánne, keď treba. Je flexibilný. Spolupráca s ním je veľmi príjemná. Veľmi pekne ďakujem za profesionálnu spoluprácu.

Bola som veľmi spokojná s vašou realitnou kanceláriou AstonReal a hlavne s realitnou maklérkou p. Križanovičovou. Je to veľmi šikovná a príjemná realitná maklérka. Všetky úkony boli vykonané profesionálne, precízne vrátane výbornej komunikácie. ĎAKUJEM jej za výborne vykonanú prácu. Určite odporúčam.

Ja ako kupujúci som bol s prístupom Vašej realitnej maklérky pani Močarníkovej z realitnej kancelárie AstonReal veľmi spokojný. Mala nielen príjemný proklientský prístup, ale dokázala zreálniť aj prehnané finančné požiadavky predávajúceho za predmetnú nehnuteľnosť, ktoré vskutku nezodpovedali stavu nehnuteľnosti. Rovnako potešil darček od Vašej spoločnosti v podobe šampanského s pohármi pri odovzdávaní kúpenej nehnuteľnosti. Ďakujem Vám za úspešnú spoluprácu.

Bola to moja prvá kúpa nehnuteľnosti a vedela som, že chcem ísť cestou spolupráce s RK, keďže v tomto smere som nemala žiadne skúsenosti. S prácou RK AstonReal a najmä so spoluprácou s p. Ujházym som bola veľmi spokojná. Cením si skvelý profesionálny, ale aj ľudský prístup. Pomohol mi so všetkým, čo bolo potrebné, vždy ma informoval o priebehu aj o každej malej zmene v súvislosti s kúpou. Ak bolo potrebné, vysvetlil mi všetky kroky, postupy a previedol ma celým procesom - od prvej obhliadky až po finálny prepis energií. Ako maklér mal moju plnú dôveru, vedela som, že sa naňho môžem absolútne spoľahnúť a vždy sa snažil vybaviť všetky veci k maximálnej spokojnosti oboch zainteresovaných klientov (kupujúcej aj predávajúcej). Skúsenosť s RK aj maklérom hodnotím veľmi pozitívne a s celým priebehom kúpy nehnuteľnosti som mimoriadne spokojná. Ak budem mať možnosť, rada budem odporúčať Vaše služby a viem, že by som sa týmto smerom obrátila na Vaše služby aj v budúcnosti.

Chceme sa poďakovať realitnému maklérovi p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal. Ďakujeme za vybavenie právnych a iných záležitostí, za seriózny prístup a za kompletné služby. Určite odporučíme.

S realitnou maklérkou p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal som bola veľmi spokojná. Je komunikatívna, veľmi milá a priateľská. Snaží sa vyjsť v ústrety jednej aj druhej strane. Je vidno, že svojej práci rozumie a robí ju s nadšením. Určite odporúčam. Ďakujem.

Chceli by sme sa touto cestou veľmi pekne poďakovať realitnému maklérovi pánovi Baďovi z realitnej kancelárie AstonReal za ochotu, ústretovosť, špičkové služby, profesionalitu a nadštandardný prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Ďakujeme a budeme ho ako realitného makléra odporúčať každému, kto bude potrebovať kúpiť / predať nehnuteľnosť. Bolo to až nad naše očakávania. Prajem veľa šťastných kupujúcich / predávajúcich! Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME.

Moja skúsenosť s realitnou maklérkou p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal bola veľmi príjemná a pozitívna. P. Halbarth mi bola veľmi nápomocná, promtne a ochotne reagovala na moje dotazy a mala veľmi priateľský prístup. Pri riešení hypotéky mi pomáhala s každým krokom a ak nastal nejaký problém, ihneď ho vyriešila. S jej prácou som bola veľmi spokojná. Moju skúsenosť hodnotím 10/10 a určite by som Vašu realitnú kanceláriu odporúčala ostatným ľudom.

Ďakujem za odborné služby p. Baďa a p. Baďovej z realitnej kancelárie AstonReal. Realitného makléra som oslovila na základe doporučenia od mojich známych. Vaša realitná kancelária a v jej mene p. Libor Baďo spolu s p. Baďovou, mi poskytli skutočne profesionálne služby a vyčerpávajúce poradenstvo a celkový právny servis pri predaji mojej nehnuteľnosti. Ich prácu hodnotím ako prácu na vysokej profesionálnej úrovni. V rámci regiónu Liptov s ochotou podám tieto informácie Vašim ďalším potencionálnym klientom a doporučím im týchto konkrétnych maklérov. Ďakujem Vám.

S prístupom a výkonom práce realitného makléra p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal som bol nadmieru spokojný. Vo svojom prístupe pekne spojila ľudskosť a profesionalitu. Patrí jej jedno veľké ďakujem.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať p. Baďovi a jeho manželke z realitnej kancelárie AstonReal, pobočka Ružomberok. Perfektná práca, profesionálny a hlavne ľudský prístup. Oceňujem realitné znalosti pri sprostredkovaní obchodu. Sú najlepší. Vrelo odporúčam všetkým. ĎAKUJEM.

Ďakujem p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu. Ste vynikajúci maklér, férový a ústretový. Kiežby boli na Slovensku viacerí takíto ľudia, bolo by to fajn. Ďakujem za všetko. Prajeme Vám všetko dobré. Nech sa darí. 

Veľmi rada sa chcem, z celého srdca, poďakovať maklérovi z AstonReal - pánovi Kubištelovi, za neskutočnú ochotu, trpezlivosť a pochopenie pri predaji nehnuteľnosti, a to chaty na Záhorí. Prvý dojem bol presne taký, aký je aj ten druhý. Vďaka Vašej realitnej kancelárii máme konečne vytúženú chatu. Ako bonus sme spoznali n