Referencie

Ja ako kupujúci som bol s prístupom Vašej realitnej maklérky pani Močarníkovej z realitnej kancelárie AstonReal veľmi spokojný. Mala nielen príjemný proklientský prístup, ale dokázala zreálniť aj prehnané finančné požiadavky predávajúceho za predmetnú nehnuteľnosť, ktoré vskutku nezodpovedali stavu nehnuteľnosti. Rovnako potešil darček od Vašej spoločnosti v podobe šampanského s pohármi pri odovzdávaní kúpenej nehnuteľnosti. Ďakujem Vám za úspešnú spoluprácu.

Bola to moja prvá kúpa nehnuteľnosti a vedela som, že chcem ísť cestou spolupráce s RK, keďže v tomto smere som nemala žiadne skúsenosti. S prácou RK AstonReal a najmä so spoluprácou s p. Ujházym som bola veľmi spokojná. Cením si skvelý profesionálny, ale aj ľudský prístup. Pomohol mi so všetkým, čo bolo potrebné, vždy ma informoval o priebehu aj o každej malej zmene v súvislosti s kúpou. Ak bolo potrebné, vysvetlil mi všetky kroky, postupy a previedol ma celým procesom - od prvej obhliadky až po finálny prepis energií. Ako maklér mal moju plnú dôveru, vedela som, že sa naňho môžem absolútne spoľahnúť a vždy sa snažil vybaviť všetky veci k maximálnej spokojnosti oboch zainteresovaných klientov (kupujúcej aj predávajúcej). Skúsenosť s RK aj maklérom hodnotím veľmi pozitívne a s celým priebehom kúpy nehnuteľnosti som mimoriadne spokojná. Ak budem mať možnosť, rada budem odporúčať Vaše služby a viem, že by som sa týmto smerom obrátila na Vaše služby aj v budúcnosti.

Chceme sa poďakovať realitnému maklérovi p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal. Ďakujeme za vybavenie právnych a iných záležitostí, za seriózny prístup a za kompletné služby. Určite odporučíme.

S realitnou maklérkou p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal som bola veľmi spokojná. Je komunikatívna, veľmi milá a priateľská. Snaží sa vyjsť v ústrety jednej aj druhej strane. Je vidno, že svojej práci rozumie a robí ju s nadšením. Určite odporúčam. Ďakujem.

Chceli by sme sa touto cestou veľmi pekne poďakovať realitnému maklérovi pánovi Baďovi z realitnej kancelárie AstonReal za ochotu, ústretovosť, špičkové služby, profesionalitu a nadštandardný prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Ďakujeme a budeme ho ako realitného makléra odporúčať každému, kto bude potrebovať kúpiť / predať nehnuteľnosť. Bolo to až nad naše očakávania. Prajem veľa šťastných kupujúcich / predávajúcich! Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME.

Moja skúsenosť s realitnou maklérkou p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal bola veľmi príjemná a pozitívna. P. Halbarth mi bola veľmi nápomocná, promtne a ochotne reagovala na moje dotazy a mala veľmi priateľský prístup. Pri riešení hypotéky mi pomáhala s každým krokom a ak nastal nejaký problém, ihneď ho vyriešila. S jej prácou som bola veľmi spokojná. Moju skúsenosť hodnotím 10/10 a určite by som Vašu realitnú kanceláriu odporúčala ostatným ľudom.

Ďakujem za odborné služby p. Baďa a p. Baďovej z realitnej kancelárie AstonReal. Realitného makléra som oslovila na základe doporučenia od mojich známych. Vaša realitná kancelária a v jej mene p. Libor Baďo spolu s p. Baďovou, mi poskytli skutočne profesionálne služby a vyčerpávajúce poradenstvo a celkový právny servis pri predaji mojej nehnuteľnosti. Ich prácu hodnotím ako prácu na vysokej profesionálnej úrovni. V rámci regiónu Liptov s ochotou podám tieto informácie Vašim ďalším potencionálnym klientom a doporučím im týchto konkrétnych maklérov. Ďakujem Vám.

S prístupom a výkonom práce realitného makléra p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal som bol nadmieru spokojný. Vo svojom prístupe pekne spojila ľudskosť a profesionalitu. Patrí jej jedno veľké ďakujem.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať p. Baďovi a jeho manželke z realitnej kancelárie AstonReal, pobočka Ružomberok. Perfektná práca, profesionálny a hlavne ľudský prístup. Oceňujem realitné znalosti pri sprostredkovaní obchodu. Sú najlepší. Vrelo odporúčam všetkým. ĎAKUJEM.

Ďakujem p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu. Ste vynikajúci maklér, férový a ústretový. Kiežby boli na Slovensku viacerí takíto ľudia, bolo by to fajn. Ďakujem za všetko. Prajeme Vám všetko dobré. Nech sa darí. 

Veľmi rada sa chcem, z celého srdca, poďakovať maklérovi z AstonReal - pánovi Kubištelovi, za neskutočnú ochotu, trpezlivosť a pochopenie pri predaji nehnuteľnosti, a to chaty na Záhorí. Prvý dojem bol presne taký, aký je aj ten druhý. Vďaka Vašej realitnej kancelárii máme konečne vytúženú chatu. Ako bonus sme spoznali neskutočne milích predávajúcich, starší manželský pár, ktorí, keď sa po 40tich rokoch lúčili s chatou, pustili slzičku. Bol to ich druhý domov a my sme sa s mužom dohodli, že im kedykoľvek doprajeme čas oddychu na ich srdcovke. Ešte raz ďakujeme a bolo nám potešením.

S realitným maklérom p. Baďom z realitnej kancelárie AstonReal, ktorý nám sprostredkoval predaj dvoch bytov a kúpu rodinného domu sme boli veľmi spokojní. Poskytol aj after-sale service (napr. prepis el. energie, atď.), čo si veľmi ceníme. Ak by sme predávali resp. kupovali ďalšiu nehnuteľnosť , určite by sme sa na neho znova obrátili.

S prácou realitnej maklérky p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal sme boli spokojní. Vždy bola ústretová a ochotná, so snahou vyhovieť obom zúčastneným stranám. Oceňujeme aj priateľský prístup skĺbený s profesionalitou, ktorý sa vymyká bežným štandardom realitných maklérov z konkurenčných spoločností. Ďakujeme.

Chcela by som sa poďakovať pánovi Samuelovi Hvizdovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu pri kúpe môjho nového bytíku. Pán Samuel Hvizd je veľmi ochotný a ústretový. Má profesionálne vystupovanie. Na všetkom, na čom sme sa dohodli - splnil. Ešte raz ĎAKUJEM krásne.

 

S predajom bytu nám pomáhala realitná maklérka Xénia Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal. Boli sme spokojní s jej ľudským prístupom. Urobila pekné fotky nášho bytu, aj popis bol presný a jasný. Bola vždy presná, keď sme si dohodli stretnutie. Vysvetlila nám všetko, čo sme potrebovali vedieť. Vždy zodpovedala na naše otázky. Ďakujeme jej za pomoc.

Dovolím si touto cestou vyjadriť spokojnosť s realitnými maklérmi, a to s p. Topoliovou a p. Linkeschom z realitnej kancelárie AstonReal. Maximálna spokojnosť. Odbornosť a ochota riešiť požiadavky klienta. Majú moju dôveru a určite sa na nich obrátim, ak budem potrebovať služby realitnej kancelárie. Teším sa na spoluprácu do budúcna. Ďakujem.

Služby realitnej kancelárie AstonReal môžem hodnotiť na číselnej škále od 1 do 10 číslom 10! Spokojnosť s realitným maklérom p. Ujházym, ktorý mal predaj na starosti. Bol som veľmi spokojný. Ďakujem za Vaše služby.

Radi by sme vyjadrili spokojnosť s realitnou kanceláriou AstonReal. Poďakovanie patrí najmä realitnému maklérovi p. Luptákovi, a to za jeho ochotu, ústretovosť, profesionálny a ľudský prístup. Určite budeme Vašu realitnú kanceláriu vrelo odporúčať ďalej. Mať takého zamestnanca je na nezaplatenie. Ďakujeme.

Dovoľte, aby sme vyjadrili veľké uznanie a poďakovanie za vysoko profesionálny prístup pri kúpe rodinného domu pre pani Janku Močarnikovú a jej mladú kolegyňku. Dlho sme hľadali dom na dovolenkový pobyt v lone prírody. To sa nám podarilo nájsť aj vďaka Vášmu zohratému tímu z realitnej kancelárie AstonReal Púchov. Pri akejkoľvek požiadavke promptne zareagovali a aj v tomto neľahkom období sa nám podarilo nehnuteľnosť kúpiť. Pani Janka, ešte raz veľké poďakovanie.

Som veľmi vďačný za objavenie realitnej kancelárie AstonReal v Poprade pri predaji nehnuteľnosti, ale konkrétne za realitnú maklérku p. Topoliovú a jej spolupracovníka p. Linkescha. Priebeh predaja nehnuteľnosti hodnotím na 100%. Konkrétne chcem poďakovať p. Topoliovej za jej spoluprácu, ochotu, veľmi zodpovedný a profesionalný prístup. ĎAKUJEM. Ešte raz veľká vďaka a vrelo odporúčam.

Chceme sa poďakovať p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal. Z našej strany veľká spokojnosť pri kúpe nehnuteľnosti. Má našu dôveru a určite sa na neho obrátime, ak budeme potrebovať služby realitnej kancelárie. ĎAKUJEME.

Realitnú kanceláriu AstonReal sme si vybrali na základe odporúčania našej známej a sme veľmi šťastní, že sme tak urobili. Všetko prebehlo na jednotku. Hlavne by sme chceli vyzdvihnúť prácu realitného makléra p. Hvizda. Je to jeden milý, šikovný a stále vysmiatý pán, ktorý má profesionálny prístup, o čom sme sa sami presvedčili. Keby sme do budúcna potrebovali služby realitnej kancelárie, tak jedine AstonReal a p. Hvizd. ĎAKUJEME ešte raz.

 

Spolupráca s Vašou realitnou kanceláriou AstonReal bola na veľmi vysokej úrovni. Realitný maklér pán Libor Baďo vybavoval všetky náležitosti spojené s kúpou bytu na vysokej a profesionálnej úrovni, v najkratšom možnom čase. S jeho prácou sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme za spoluprácu.

Veľká spokojnosť po všetkých stránkach a mimoriadna spokojnosť s realitným maklérom p. Jamriškom z realitnej kancelárie AstonReal. Chválim ústretovosť, flexibilitu, ochotu. Maximálna spokojnosť. ĎAKUJEME.

Chceli by sme veľmi pochváliť pána Astaloša a jeho úplne úžasný prístup, komunikáciu, ústretovosť a hlavne trpezlivosť. Sme nesmierne vďační a šťastní, splnil sa nám sen. Ďakujeme a vrelo odporúčame realitnú kanceláriu AstonReal.

Veľmi chválim realitnú kanceláriu AstonReal v Ružomberku, hlavne realitného makléra pána Libora Baďa s jeho manželkou, za ich profesionalitu, ústretovoť a ľudskosť. Budem len vrelo odporúčať ! ĎAKUJEM.

Touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Šipkovskej z realitnej kancelárie AstonReal. Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už e-mailom alebo cez telefón. Ďakujem Vám za spoluprácu, ústretovosť a ochotu. Želám Vám všetko dobré a veľa úspechov!

Chceli by sme sa aj takouto formou ešte raz poďakovať p. Luptákovi z realitnej kancelárie AstonReal za spoluprácu pri kúpe (teraz už nášho) bytu. Veľmi si ceníme Váš ľudský prístup a taktiež Vašu trpezlivosť a zhovievavosť, vďaka ktorej sme kúpu mohli dotiahnuť do úspešného konca. Prajeme Vám ešte veľa úspešných predajov, a ak by sme do budúcna plánovali kupovať/predávať nehnuteľnosť, určite sa obrátime práve na Vás.

S prácou realitnej kancelárie AstonReal sme boli maximálne spokojní. Vysoko oceňujeme spoľahlivosť a promptnosť pri riešení všetkých záležitosti týkajúcich sa kúpy nehnuteľnosti, ako aj servis, ktorý poskytuje realitná kancelária (zabezpečenie dokumentov a úkonov súvisiacich s kúpou). Spolupráca s realitným maklérom p. Hvizdom bola veľmi príjemná. P. Hvizd okamžite riešil všetky naše požiadavky a aktívne hľadal riešenia. Celý obchod prebehol rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. ĎAKUJEME.

Chceme sa poďakovať za rýchle a profesionálne vybavenie našej požiadavky o predaj nehnuteľnosti. Myslíme si, že každá strana môže byť spokojná. Budeme určite odporúčať realitnú kanceláriu AstonReal. ĎAKUJEME zvlášť pánovi Holeňovi, maximálna spokojnosť.

Rada by som vyjadrila svoju spokojnosť s p. Kubištelom z realitnej kancelárie AstonReal. Veľmi dobre sleduje inzerciu, pretože sa ihneď ozval, ako som publikovala inzerát. Bol veľmi milý, snažil sa všetko pripraviť na úspešnú realizáciu predaja, čo sa aj podarilo, za čo mu ĎAKUJEM.

Spolupráca s p. Ujházym z realitnej kancelárie AstonReal prebehla v poriadku. Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov.  

Musím povedať, že som bola najprv nedôverčivá, čo sa týka realitných kancelárií všeobecne, ale p. Halbarth z realitnej kancelárie AstonReal je veľmi príjemný človek. Veľmi dobre sa mi s ňou komunikovalo, aj celkovo riešilo všetko okolo prepisu. Bola som maximálne spokojná s jej profesionalitou, ochotou a celkovým prístupom. ĎAKUJEM.

S poskytnutými službami Vašej realitnej kancelárie AstonReal, ako aj s prácou pani Šipkovskej som bola veľmi spokojná, nakoľko bola prirodzene milá, starostlivá, ochotná a zároveň profesionálna. Za všetko veľmi pekne ďakujem. Prajem veľa úspechov v ďalšej práci a veľa spokojných klientov.

Spolupráca s pani Topoliovou z realitnej kancelárie AstonReal je vynikajúca a veľmi si ju vážim. Hoci som mal predtým profesionálnu skúsenosť s mnohými realitnými kanceláriami, väčšinou neprinášala ani výsledky, ani uspokojenie zo spôsobu ich práce. Išlo v mnohých prípadoch o formálny prístup, uskutočňovali sa zbytočné stretnutia, vznášali mnoho požiadaviek smerom ku mne, viedli sa plané reči, stavali sa vzdušné zámky a následne som počúval výhovorky, prečo sa nedarí uskutočniť predaj, vrátane kritiky architektúry stavby a pod. Roky nedokázali predať ani jeden apartmán. Zásadne sa to zmenilo až potom, ako som začal spoluprácu s pani Topoliovou. Nielenže dokázala úspešne rozbehnúť predaj mojich nehnuteľností, ale všetky kroky pri predaji boli z jej strany vedené seriózne, promptne, cieľavedomo, s výbornou prípravou, bez obštrukcií a omylov, ktoré som zažil pri iných makléroch. Zvyčajne sa nezúčastňujem prieskumov spokojnosti, ale v tomto prípade som spravil výnimku, lebo to považujem za moju povinnosť - práve pre vysokú profesionalitu pani Topoliovej a výsledky, ktoré dokázala zabezpečiť. Ďakujem a prajem ďalšie úspechy.

Ďakujem p. Astalošovi z realitnej kancelárie AstonReal za profesionálny prístup k sprostredkovanému obchodu. Všetko bolo dotiahnuté presne tak, ako sľúbil. Či už podpis kúpno – predajných zmlúv, záložných zmlúv alebo termín vysťahovania a pod. Budem ho a aj ich firmu AstonReal vrelo odporúčať všetkým mojím známym. Ešte raz ĎAKUJEM.

Som veľmi šťastná a veľmi spokojná, že som objavila realitnú kanceláriu AstonReal, a tak skvelého, zodpovedného, profesionálneho a spoľahlivého odborníka na predaj nehnuteľnosti p. Libora Baďa. Jeho veľká ochota, plná dôvera, profesionalita a ústretovosť, bola pre mna veľkou pomocou, ktorá sa nedá ani opísat. Je to naozaj skvelý človek a vysoký odborník na predaj nehnuteľnosti. Vašu realitnú kanceláriu vrelo ODPORÚČAM !!! P. Libor Baďo si zaslúži to najlepšie ocenenie. ĎAKUJEM Vám !!!

Výborne. Takto si predstavujem predaj nehnuteľnosti. Kľúče od nehnuteľnosti odovzdané realitnému maklérovi p. Astalošovi. Priebežne ma informovali o procese predaja a o záujemcoch. Na kupujúceho sme čakali síce trochu dlhšie, ale oplatilo sa. Do momentu finálneho podpisu mi zasielali všetko e-mailom, vedel som presne, čo budem podpisovať, kedy a s kým. Dokonca ma zastúpili aj pri montáži nového plynomera. Ak v budúcnosti budem ešte predávať, tak určite budem kontaktovať realitnú kanceláriu AstonReal. Ďakujem.

Ďakujem realitnej maklérke p. Topoliovej z Popradu za veľmi rýchly a profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. Vysoká flexibilita pri jednaní. Vrelo odporúčam realitnú kanceláriu AstonReal.

Veľmi pekne sa chceme poďakovať p. Astalošovi z realitnej kancelárie AstonReal za jeho vysoko profesionálny a ľudsky prístup a vlastne za všetko, čo pre nás urobil. Už sme ako spoločnosť kupovali a predávali viacero nehnuteľnosti, no taký profesionálny prístup sme ešte nikdy nezažili. Bolo skvelé s Vami spolupracovať a sme radi, že práve cez Vás sme riešili kúpu nehnuteľnosti. Ešte raz veľké ĎAKUJEME.

S prácou pána Baďa a jeho manželky z realitnej kancelárie AstonReal sme veľmi spokojní. Ich profesionálny a zároveň ľudský prístup je zárukou ich kvality. Buďte vďačný a hrdý, že takýchto ľudí máte v tíme. Určite odporúčame. Prajeme všetko dobre.

Ďakujem p. Karmanovej za perfektnú prácu pri predaji nášho domu. Potvrdilo sa, že pri mojom výbere medzi jednotlivými realitnými kanceláriami a ich maklérmi som sa rozhodol správne. Maklérka p. Karmanová na moje oslovenie ihneď zareagovala a jej profesionalita v tomto obore ma presvedčila, že som už ďalej nemusel oslovovať ďaľšiu RK. Vzhľadom k tomu, že som bol veľmi spokojný s p. Karmanovou ako realitnou maklérkou z realitnej kancelárie AstonReal, odporúčim ju mojim známym a odporúčam aj ostatným, ktorý hľadajú profesionalitu, operatívnosť a spoľahlivosť. Ešte raz ĎAKUJEM.

Veľmi rád som využil služby realitnej kancelárie AstonReal. Realitný maklér, p. Baďo predviedol vysoko kvalitný, profesionálny výkon po všetkých stránkách. Chcel by som mu poďakovať za vynikajúco odvedenú prácu a Vám prajem, čo najviac takýchto fundovaných zamestnancov. Ešte raz ĎAKUJEM.

So všetkými službami Vašej realitnej kancelárie AstonReal som bola veľmi spokojná! Flexibilita a ochota sú asi najvýstižnejšie slová, ktorými môžem opísať Vaše služby. Nehnuteľnosť som kupovala v Martine, no i napriek tomu nebol problém vyriešiť niektoré záležitosti aj cez pobočku v BB, čím sa nám ušetrila cesta a za čo sme samozrejme vďační. S pánom Čánim bola spolupráca vynikajúca. Pochodil s nami po rôznych nehnuteľnostiach. Bol veľmi trpezlivý, ochotný, vedel dobre poradiť a bol dostupný na telefóne aj v čase, keď bežne ľudia oddychujú. Vybavil všetky potrebné byrokratické náležitosti a dokonca aj také, ktoré nemal vo svojej náplni práce, čím ma veľmi odbremenil a za čo mu veľmi pekne ďakujem! Dokonca nám aj so svojou pracovnou "čatou" vypratal celý byt po pôvodných majiteľoch, čo tiež je veľký kus práce. Okrem iného bol vždy dobre naladený, aj keď vybavenie hypotéky trvalo asi dlhšie ako zvyčajne, tak vždy vedel povzbudiť a nájsť tie správne slová. Stručne povedané - ďakujem! Prajem Vám ešte veľa spokojných klientov!

Oceňujem prístup p. Astaloša z realitnej kancelárie AstonReal. Bol veľmi ochotný, vždy sa snažil vyjsť v ústrety k spokojnosti všetkých strán a výsledok bol vždy nad naše očakávania. Je z neho cítiť profesionalitu a lásku k práci, ktorá ho baví. Ďakujeme za spoluprácu.

S prácou pána Baďa z realitnej kancelárie AstonReal sme boli veľmi spokojní. Ocenili sme jeho profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti. Tiež ústretovosť, flexibilitu, ľudský prístup a dobrý prehľad o danej lokalite. Môžeme ho len a len odporučiť svojim známym. Ďakujeme.

S Vašou realitnou kanceláriou AstonReal sme boli spokojní, ako aj s prístupom pani Andrejcovej. Pobehala s nami aj to, čo nemusela, čo sa nám veľmi páčilo, že o svojich klientov sa takto pekne stará. A milé prekvapenie nakoniec, ktoré sme dostali veľmi potešilo. ĎAKUJEME za spoluprácu a už môžme bývať vo svojom.

Ďakujem za spoluprácu realitnej kancelárií AstonReal. S realitným maklérom pánom Baďom sme všetko vybavili bez akýchkoľvek komplikácií, či nedorozumení. Oceňujem jeho profesionalitu, promptnosť a výbornú komunikáciu. Môžem odporúčať.

Ďakujem realitnej kancelárií AstonReal za poskytnuté služby pri sprostredkovaní obchodu. Bol som a som spokojný s prístupom realitnej maklérky p. Halbarth. K jej profesionálnemu, ale aj priateľskému prístupu nemám žiadne výhrady a rád odporučím ďalším zákazníkom. Ďakujem.

S realitnou kanceláriou AstonReal som bola maximálne spokojná, nakoľko len vďaka nim máme svoj byt. Náš najväčší problém bol, že manžel pracuje v zahraničí a žiadna banka nám nechcela dať úver. Po 2 mesiacoch, čo sme to už chceli vzdať, nám pomohli aj v tomto. Ich finančná poradkyňa nám vybavila všetky výnimky, ktoré sme my nedokázali za 2 mesiace. Od vtedy už šlo všetko hladko. Komunikácia s pánom Čánim v Martine bola bezproblémová. Všetko na čom sme sa dohodli bolo prichystané, zabezpečené, všetko bolo načas, dokonca ešte aj komunikácia medzi nami a predávajúcim bola z jeho strany usmerňovaná k úspešnému koncu. Za nás veľká ĎAKUJEM.

S prácou p. Astaloša z realitnej kancelárie AstonReal som bola nadmieru spokojná. Veľmi rýchle vybavenie právnych a iných záležitostí, seriózny prístup a kompletné služby. Určite odporúčam všetkým. Prajem Vám veľa pracovných úspechov.

 

Pri kúpe nehnuteľnosti nám Vaše služby sprostredkoval pán Čáni z realitnej kancelárie AstonReal. Všetko prebehlo bez komplikácii, realitný maklér bol veľmi ochotný a ústretový. ĎAKUJEME.

Veľmi rád ohodnotím Vašu realitnú kanceláriu AstonReal. Ak by som mal brať stupnicu od 0 do 10, tak výsledná hodnota mojej spokojnosti s prácou AstonReal, zastúpenou p. Baďom by bola 12. Maximálna spokojnosť. Odporúčam. ĎAKUJEM a prajem veľa pracovných a osobných úspechov.

S realitným maklérom p. Čánim z realitnej kancelárie AstonReal sme boli spokojní. Splnil všetko, na čom sme sa dohodli. Pred kúpou bytu bol ochotný ísť s nami na byt 4-5 krát. Jeho ochota vyhovieť naším požiada